W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Szanowni Klienci, informujemy, że nasze salony są zamknięte.
Zachęcamy do robienia zakupów online lub przez telefon w Twoim najbliższym salonie.
Sklep internetowy działa w pełnym zakresie i wszystkie złożone zamówienia online realizowane są bez żadnych zmian.
Więcej informacji dotyczących odbioru zamówień nowych oraz już złożonych w salonach stacjonarnych - kliknij tutaj »

Szanowni Klienci, informujemy, że nasze salony są zamknięte.
Zachęcamy do robienia zakupów online lub przez telefon w Twoim najbliższym salonie.
Sklep internetowy działa w pełnym zakresie i wszystkie złożone zamówienia online realizowane są bez żadnych zmian.
Więcej informacji dotyczących odbioru zamówień nowych oraz już złożonych w salonach stacjonarnych - kliknij tutaj »

Transport w stacjonarnych salonach Agata

Szanowni Klienci,

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Polski spowodowanego rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 uprzejmie informujemy, że ze względu na dbałość o zdrowie i życie nas wszystkich oferowana przez nas usługa transportowa od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania, będzie świadczona w ograniczonym zakresie, ze zredukowaniem do minimum kontaktu osobistego oraz możliwości zakażenia.

Usługa ta obecnie będzie polegała wyłącznie na dostawie towaru „pod drzwi” (np. domu lub mieszkania), skąd - już po oddaleniu się dostawców na bezpieczną odległość - będziecie Państwo mogli sami wnieść do pomieszczenia dostarczany towar. Nie będą także świadczone żadne usługi dodatkowe wymagające wejścia do Państwa miejsca zamieszkania (np. ustawienie mebla, odpakowanie i wyniesienie opakowań, drobny montaż itp.).

Usługi transportu zamówione przed 17 marca 2020 r. - wedle Państwa wyboru - zostaną zrealizowane w ograniczonym zakresie (określonym powyżej) lub zostaną zrealizowane zgodnie z pierwotnymi założeniami dopiero po ustaniu zagrożenia (dostawcy będą się z Państwem kontaktować indywidualnie).

Prosimy o wyrozumiałość i deklarujemy, że po ustaniu zagrożenia powrócimy do świadczenia usługi transportowej w pierwotnym zakresie.


Oferta usług transportowych świadczonych przez Agata S.A.

w salonach w Częstochowie, Lublinie, Białymstoku, Płocku, Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Poznaniu, Szczecinie, Rybniku, Gliwicach, Gdańsku, Rumi, Bielsku-Białej, Krakowie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Lubinie, Warszawie-Targówku, Warszawie-Okęciu, Katowicach, Łodzi, Opolu, Wałbrzychu, Zielonej Górze, Kielcach, Włocławku.

Koszty transportu uzależnione są od wagi zamówionych towarów i od kodu pocztowego dostawy.

Oferta usług transportowych świadczonych przez firmy współpracujące z Agata S.A.

w salonie w Bolesławicach obok Słupska.

Koszty transportu uzależnione są od wartości zamówienia oraz odległości miejsca dostawy. Koszty transportu wskazane są na stronie z danymi danego salonu.

Wybierz z poniższej listy salon Agata, aby poznać szczegóły dotyczące transportu oraz dane kontaktowe


Podane ceny są cenami maksymalnymi i dotyczą wyłącznie firm współpracujących z AGATA S.A. w salonie w Bolesławicach obok Słupska lub – w przypadku salonów w Częstochowie, Lublinie, Białymstoku, Płocku, Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kaliszu, Szczecinie, Rybniku, Gliwicach, Gdańsku, Rumi, Bielsku-Białej, Krakowie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Lubinie, Warszawie-Targówku, Warszawie-Okęciu, Katowicach, Łodzi, Opolu, Wałbrzychu, Zielonej Górze, Kielcach, Włocławku – usług świadczonych przez Agata S.A. na warunkach wskazanych w cenniku szczegółowym. Klient ma prawo swobodnego wyboru podmiotu świadczącego mu usługi transportowe i montażowe. O szczegóły zapytaj w Punkcie Transportowym zlokalizowanym w salonie Agata.


Podane ceny są cenami maksymalnymi i dotyczą wyłącznie firm współpracujących z AGATA S.A. w salonie w Bolesławicach obok Słupska lub – w przypadku salonów w Częstochowie, Lublinie, Białymstoku, Płocku, Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kaliszu, Szczecinie, Rybniku, Gliwicach, Gdańsku, Rumi, Bielsku-Białej, Krakowie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Lubinie, Warszawie-Targówku, Warszawie-Okęciu, Katowicach, Łodzi, Opolu, Wałbrzychu, Zielonej Górze, Kielcach, Włocławku – usług świadczonych przez Agata S.A. na warunkach wskazanych w cenniku szczegółowym. Klient ma prawo swobodnego wyboru podmiotu świadczącego mu usługi transportowe. O szczegóły zapytaj w Punkcie Transportowym zlokalizowanym w salonie Agata.