Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

O nas

AGATA Spółka Akcyjna

Historia marki Agata sięga roku 1952, w którym powstało państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne pod nazwą "Bytomskie Fabryki Mebli". To był początek, który położył podwaliny pod naszą obecną działalność.
Przez kolejne 70 lat przedsiębiorstwo przeszło szereg transformacji, by finalnie stać się prywatną spółką akcyjną z wyłącznie polskim kapitałem. Moment prywatyzacji rozpoczął też okres dynamicznego rozwoju firmy, który trwa do dziś.

Agata to obecnie 35 sklepów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

W ofercie Agaty znajdują się kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz są produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. W całej przestrzeni sklepów stacjonarnych, ekspozycji towarzyszą przykładowe aranżacje, prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style dekoracyjne. Dzięki temu Klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań, starannie zaprojektowanych przez stylistów wnętrz.

Nasza oferta nieustannie się zmienia i każdego roku wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje mebli i odświeżamy asortyment dodatków. Ponad 60-letnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam nie tylko trafnie rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, lecz także kreować trendy i inspirować do ciekawych zmian. A wszystko po to, by każdy nowy zakup w Agacie budził pozytywne emocje i był spełnieniem marzeń o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach. Od zawsze też towarzyszy nam przekonanie, że droga do tego celu prowadzi przez oferowanie produktów wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącą pasją do aranżacji wnętrz, pragniemy profesjonalnie wspierać naszych Klientów w budowaniu niepowtarzalnej atmosfery ich domów i mieszkań.
Na powierzchnię handlową sklepów Agata składa się 35 obiektów w: Katowicach, Gliwicach, Białymstoku, Bielsku-Białej, Rybniku, Rzeszowie, Warszawie (Okęcie, Targówek), Wrocławiu, Wrocławiu-Paprotna, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Opolu, Kaliszu, Białej Podlaskiej, Płocku, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Częstochowie, Stalowej Woli, Nowym Sączu, Rumi, Gorzowie Wielkopolskim, Lubinie, Zielonej Górze, Kielcach, Włocławku, Toruniu, Jeleniej Górze, Bydgoszczy, Bolesławicach k.Słupska, Radomiu oraz Koszalinie.Dane Spółki


AGATA Spółka Akcyjna | Al. Roździeńskiego 93 | 40-203 Katowice 


NIP: 634-019-74-76, Regon: 272241916.
Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego numer KRS: 0000037615.
Wysokość kapitału zakładowego wynosi 15 000 000,12 PLN, kapitał został w całości wpłacony.

Informacja o realizacji strategii podatkowej AGATA SA w roku 2022

Informacja o realizacji strategii podatkowej AGATA SA w roku 2021

Informacja o realizacji strategii podatkowej AGATA SA w roku 2020

Informacje dla akcjonariuszySklepy Agata


Bielsko Biała

al. gen. Władysława Andersa 551


szczegółowe dane sklepu »

formularz kontaktowy »