Meble

5792 w tej kategorii

Sofy i fotele

Sofy i fotele

Narożniki

Narożniki

Materace i stelaże

Materace i stelaże

Łóżka i szafki nocne

Łóżka i szafki nocne

Komody i witryny

Komody i witryny

Stoły, stoliki i krzesła

Stoły, stoliki i krzesła

Szafy

Szafy

Biurka i kontenerki

Biurka i kontenerki

Fotele i krzesła biurowe

Fotele i krzesła biurowe

Meble RTV

Meble RTV

Meblościanki

Meblościanki

Półki i regały

Półki i regały

Garderoby i przedpokoje

Garderoby i przedpokoje

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Kuchnia

Kuchnia

Wyprzedaże

Wyprzedaże

Meble

Salony Agata inspirują szerokim asortymentem mebli i wyposażeniem wnętrz. Wysoka jakość produktów to dla nas doskonałe wzornictwo oraz zachowanie równowagi między estetyką, wygodą i użytecznością. Oferujemy meble do przedpokoju, pokoju oraz do wszystkich innych pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy biurze.


Meble w pomieszczeniach


Pokój dzienny


Nasza oferta obejmuje również akcesoria dekoracyjne oraz tekstylia. Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie swojego wnętrza, na pewno znajdziesz go w naszych salonach. Pokój dzienny jest wizytówką domu czy mieszkania. Właśnie w nim podejmuje się gości i spędza miłe, rodzinne popołudnia przed telewizorem lub przy stole. Meble znajdujące się w tym pomieszczeniu powinny być trwałe oraz wygodne, aby sprawiały przyjemność w użytkowaniu. Szczególnie, że spędzamy tutaj wiele czasu. Urządzając dom lub mieszkanie powinno się też pamiętać o właściwym rozplanowaniu posiadanej przestrzeni.


Salon i jadalnia


Salon jest często łączony z jadalnią, dlatego te dwa pomieszczenia powinny być urządzone w podobnym stylu. Meble do salonu i meble do jadalni powinny tworzyć spójną całość, zwłaszcza gdy pomieszczenia te nie są od siebie oddzielone. Absolutnie niezbędnym meblem w każdej jadalni jest gustowny stół. To przy nim spożywamy posiłki, a także spędzamy czas ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Stół powinien być dobrze dopasowany i dobrany tak, aby spełniał wszystkie potrzeby domowników. Warto kupić wygodne krzesła i duży stół. W przypadku mniejszych pomieszczeń można rozważyć zakup stołu z funkcją rozkładania, która doda nam miejsca wtedy, gdy będzie to potrzebne. Takie rozwiązanie dostarczy na co dzień nieco więcej przestrzeni, a podczas spotkań w większym gronie pozwoli znaleźć dla każdego miejsce przy stole.  Jadalnia jest również wizytówką mieszkania.


Kuchnia


Za to kuchnia powinna być ergonomiczna i wyjątkowo przemyślana. Jeśli dysponujemy dużą przestrzenią, możemy zastanowić się nad postawieniem wyspy kuchennej. Takie rozwiązanie gwarantuje dostęp do wszystkich sprzętów i umożliwia swobodną pracę nawet w szerokim gronie kuchennych pomocników. Dookoła wyspy można umieścić szafki, w których znajdą miejsce naczynia oraz akcesoria, do których zawsze będziemy mieli dostęp. Jeśli wciąż nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze możesz liczyć na fachową poradę w naszych salonach.

W ofercie salonów Agata znajdują się najwyższej jakości produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Rozbudowana sieć salonów na terenie całego kraju sprawia, że urządzanie domu lub mieszkania to czysta przyjemność.