Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kariera

Dołącz do naszego zespołu


Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Agata S.A. to jedna z wiodących sieci wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Salony Agata zlokalizowane są w dużych i średnich miastach w całym kraju. Firma poprzez punkty sprzedaży detalicznej oraz kanał e-commerce oferuje kolekcje mebli do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę dekoracji i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia też dostęp do szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów w dziedzinie aranżacji, inspirując w ten sposób Polaków do wprowadzania zmian w domach.Zapewniamy

Stabilne warunki zatrudnienia - oferujemy pracę na pełny etat oraz umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszą firmą.

Bogaty pakiet szkoleń - naszą siłą są pracownicy, dlatego inwestujemy w ich rozwój i ciągłe pogłębianie wiedzy, a także zdobywanie nowych umiejętności.

Atrakcyjny Pakiet Socjalny - dla każdego z nas ważny jest wypoczynek w trakcie którego możemy „naładować baterie”, proponujemy wczasy pod gruszą oraz inne formy dofinansowania dla naszych pracowników.

Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie - jesteśmy jedną z największych sieci salonów meblowych w Polsce, a efektem naszej pracy jest zwiększająca się co roku liczba nowych sklepów.

Prywatna opieka medyczna - finansowaną przez Agata S.A. Dzięki niej każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z konsultacji i uzyskania porad lekarskich.

Możliwość rozwoju zawodowego - doskonale wiemy o tym, że rozwój jest elementem samorealizacji, a zdobywanie nowych umiejętności zwiększa poczucie własnej wartości.

Pakiet sportowy - wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie i kondycja fizyczna, dlatego wspieramy osoby spędzające aktywnie swój wolny czas, oferując dobre warunki zakupu pakietu sportowego.

Dobrą atmosferę w pracy - która jest wynikiem pracy zgranego zespołu.Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu
wypełnij formularz aplikacyjny.