Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kariera

Dołącz do naszego zespołu


Wszystko, co robimy wynika z pasji do aranżacji wnętrz i chęci budowania niepowtarzalnej atmosfery domów i mieszkań naszych klientów. Wiemy, że nasza Firma nie osiągnęłaby sukcesu, gdyby nie wiedza i doświadczenie ludzi, którzy tworzą zgrany i kompetentny zespół. Dlatego nieustannie inwestujemy w najlepszych pracowników i dbamy o ich rozwój. Mamy też świadomość, że dobra atmosfera i komfort pracy to wartości, które są niezwykle cenne na każdym stanowisku. Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz pracę z ludźmi, jesteś kreatywny i dynamiczny - wejdź na nową ścieżkę rozwoju zawodowego.
Zapewniamy

Stabilne warunki zatrudnienia - oferujemy pracę na pełny etat oraz umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszą firmą.

Bogaty pakiet szkoleń - naszą siłą są pracownicy, dlatego inwestujemy w ich rozwój i ciągłe pogłębianie wiedzy, a także zdobywanie nowych umiejętności.

Atrakcyjny Pakiet Socjalny - dla każdego z nas ważny jest wypoczynek w trakcie którego możemy „naładować baterie”, proponujemy wczasy pod gruszą oraz inne formy dofinansowania dla naszych pracowników.

Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie - jesteśmy jedną z największych sieci salonów meblowych w Polsce, a efektem naszej pracy jest zwiększająca się co roku liczba nowych sklepów.

Prywatna opieka medyczna - finansowaną przez Agata S.A. Dzięki niej każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z konsultacji i uzyskania porad lekarskich.

Możliwość rozwoju zawodowego - doskonale wiemy o tym, że rozwój jest elementem samorealizacji, a zdobywanie nowych umiejętności zwiększa poczucie własnej wartości.

Pakiet sportowy - wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie i kondycja fizyczna, dlatego wspieramy osoby spędzające aktywnie swój wolny czas, oferując dobre warunki zakupu pakietu sportowego.

Dobrą atmosferę w pracy - która jest wynikiem pracy zgranego zespołu.Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu
wypełnij formularz aplikacyjny.