Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Montaż mebli

W trosce o Państwa czas i komfort salony Agata współpracują z podmiotami oferującymi klientom montaż mebli.W celu ustalenia kosztów oraz terminu ewentualnego montażu proponujemy po zakupie mebli skontaktować się z podmiotem świadczącym usługi montażu mającym punkt obsługi klienta w wybranym salonie Agata.


Cennik usług montażu mebli

Prezentujemy poniżej ceny maksymalne usług montażowych świadczonych przez firmy mające punkty obsługi klientów dla naszych klientów, z zastrzeżeniem ich aktualności, na dzień publikacji (nie dotyczy mebli objętych gratisowym montażem - szczegółowe informacje dostępne u  sprzedawców AGATA).

Cena maksymalna ustalana jest procentowo od wartości montowanych mebli oraz producenta. Do kwoty wynagrodzenia za usługę doliczany jest podatek VAT według obowiązujących stawek.


Montaż mebli

  • 5% - TARANKO, GLOBINIT (MEBLE DZIECIĘCE), HUBERTUS, ODNOWA, WUTEH, ANTRAX
  • 8% - VOX
  • 7% - SZYNAKA, FORTE, FM BRAVO, DĄB GDYNIA, MEBLAR, HELVETIA WIERUSZÓW, DIG-NET, WAJNERT

Pozostałe meble – stawka ustalana indywidualnie


Dojazd do miejsca montażu (dla mebli nie objętych gratisowym montażem)

  • w granicach ostatniej strefy - 35 PLN (30 PLN w przypadku salonu w Bielsku-Białej)
  • poza ostatnią stefą - 35 PLN + 1,70 PLN za każdy kilometr liczony w jedną stronę od granicy ostatniej strefy (30 PLN + 1,23 PLN w przypadku salonu w Bielsku-Białej)

Szczegółowych informacji dotyczących oferty udzielają firmy montażowe.

Dla niektórych mebli AGATA S.A. zapewnia usługę montażu gratis (szczegóły u sprzedawców AGATA). W takim przypadku klient może być zobowiązany do zapłaty jedynie za dojazd montażysty:

  • w granicach ostatniej strefy - dojazd gratis
  • poza ostatnią strefą - 1,70 PLN za każdy kilometr liczony w jedną stronę od granicy ostatniej strefy (1,23 PLN w przypadku salonu w Bielsku-Białej)


W celu dokładnego ustalenia kosztów oraz terminu ewentualnego montażu należy po zakupie mebli skontaktować się z podmiotem świadczącym usługi montażu mającym punkt obsługi klienta w wybranym salonie Agata.