Stoliki i ławy

Pokaż filtry
373 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Wysokość

od: do:

Szerokość

od: do:

Długość

od: do:

Kolor

Regulacja wysokości blatu

Rozkładany

Typ mebla

Kształt blatu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Stoliki i ławy: czym się różnią i do jakich wnętrz pasują?

Wybór odpowiedniego stołu czy ławy nie jest zadaniem najłatwiejszym. Na to, jaki stolik do salonu kupić, wpływ ma nie tylko jego funkcjonalność, lecz także design. To element całego wystroju, który powinien wpasować się w obowiązujące w mieszkaniu czy domu tendencje aranżacyjne. Dlatego też dokonując zakupu, należy zwracać uwagę na wszystko: jaki dopasować stolik kawowy do białych mebli, a jaki odpowiedni okaże się do brązowych, czy wybrany model jest tylko rozkładany czy także podwyższany oraz jakie wymiary ma po złożeniu, jakie zaś po rozłożeniu.

Stoliki kawowe okrągłe i prostokątne

Stoliki kawowe okrągłe to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kwadratowych stołów czy podłużnych ław. Są bardzo stylowe i wnoszą do każdego wnętrza powiew nowoczesności. Z kolei stolik kawowy prostokątny bardzo dobrze pasuje do wnętrz minimalistycznych i loftowych, w których ostre krawędzie i proste linie są głównym motywem.

Jaka ława do salonu?

Wybór ławy do salonu to nie lada wyzwanie. Inny model dedykowany będzie fotelom, inny zaś pufom. Zatem jaką ławę do narożnika, a jaką do tradycyjnej sofy kupić? Posiadane przez nas produkty będą świetnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by odpowiednio komponowały się z różnymi meblami i aranżacjami. Ławy do salonu rozkładane będą wyglądały korzystnie zarówno w pokoju dziennym lub gościnnym, jak i niewielkiej kuchni. Zajmą minimum przestrzeni, a w razie konieczności można je rozłożyć i usadzić przy nich sporo osób. Ławy do salonu nowoczesne posiadają wygodne mechanizmy, dzięki którym dopasujesz ich szerokość do liczby gości oraz wysokości siedzisk.

Małe stoliki kawowe: zalety i wady

Małe stoliki kawowe to bardzo dobra opcja do niewielkich pokoi. Sprawdzą się w kawalerkach, ale też na niezbyt dużych tarasach czy balkonach, gdzie na ogół pija się poranną kawą albo herbatę. Ich wadą może okazać się wielkość blatu, który mieści niewiele przedmiotów, trudno więc będzie zjeść przy nim śniadanie kilku osobom. Jednak tego rodzaju stoliki to duża oszczędność miejsca.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.