Sofy do pokoju dziecka i nastolatka

Pokaż filtry
71 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Szerokość

od: do:

Głębokość

od: do:

Wysokość

od: do:

Szerokość powierzchni spania

od: do:

Kolor

Materiał obicia

Rozmiar sofy

Funkcja spania

Sposób rozkładania

Schowek na pościel

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Jak idealnie urządzić pokój dziecka i nastolatka? Młodzi ludzie są najbardziej wymagający w tej kwestii, ale nie bez powodu. Ich pokój musi być wielofunkcyjny i jednocześnie odgrywać rolę, jaką pełni sypialnia, pokój dzienny, garderoba, pokój zabaw, gabinet oraz wiele innych pomieszczeń, których nie sposób wymienić. Jak w takim razie na niewielkiej przestrzeni wyczarować pokój doskonały, w którym nasze pociechy będą zarówno świetnie się bawić, jak i uczyć, a także odpoczywać i przyjmować gości? Urządzanie pokoju dziecięcego powinniśmy zacząć od sofy. To ona będzie stanowić mebel najczęściej używany przez małych lokatorów. Za dnia sofy służą dzieciakom do odpoczynku, niejednokrotnie także są miejscem gier i zabaw. W nocy pozwalają maluchom i nastolatkom spokojnie i wygodnie spać. 

Czym powinniśmy się kierować przy wyborze sofy idealnej? Przede wszystkim wygodą. Sofa musi być wygodna zarówno do siedzenia, jak i do leżenia. Ważne, żeby nie była ani zbyt miękka, ani zbyt twarda, gdyż może wtedy stanowić powód bólu kręgosłupa lub po prostunie wysypiania się i złego samopoczucia. Decydując o wyborze rozmiaru sofy musimy też zastanowić się, ile osób będzie na niej spało - jedno czy dwoje dzieci, a może dziecko z rodzicem? Ważne, żeby sofa po rozłożeniu nie była za krótka i aby dziecko miało na niej odpowiednio dużo miejsca. Jeśli pokój jest mały i nie ma zbyt wiele miejsca na chowanie pościeli w szafkach, świetną opcją okaże się skrzynia na pościel w kanapie. W pojemnych schowkach, które znajdują się pod siedziskami, można przechowywać nie tylko pościel, ale również koce, poduszki i zabawki. 

Nie tylko funkcjonalność jest istotna, liczy się także wygląd. Dla młodzieży bardzo ważne jest śledzenie aktualnych trendów, dlatego w naszej ofercie można znaleźć modne sofy dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, pośród których każdy młody klient znajdzie odpowiedni dla siebie model. Kanapy, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich potrzebach naszych najmłodszych Klientów, zostały wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Polecamy sofy jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. 

W naszym sklepie posiadamy modele idealne zarówno dla młodych dziewcząt, jak i chłopców. Konstrukcje szkieletów każdej z kanap zostały wykonane z mocnego drewna, atapicerki pokryte są świetnymi gatunkowo tkaninami. Niektóre sofy dodatkowo zaopatrzone są w poduszki. Dzięki sprawnemu mechanizmowi kanapa używana w ciągudnia do siedzenia w bezproblemowy sposób, może zostać zamieniona w wygodne łóżko. Wszystko odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób. Zachęcamy zarówno młodszych, jak i starszych Klientów do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo nie tylko sofy, ale także szafy, biurka, szafki i inne elementy, które będą niezbędne do stworzenia idealnego pokoju młodzieżowego.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.