W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Pokój dziecka

604 w tej kategorii

Łóżka

Łóżka

Szafki nocne

Szafki nocne

Biurka

Biurka

Fotele obrotowe

Fotele obrotowe

Regały

Regały

Szafy

Szafy

Komody

Komody

Sofy

Sofy

Szafki

Szafki

Półki

Półki

Pokój dziecka

Pokój dziecka i nastolatka to przede wszystkim przestrzeń, w której pociechy rozwijają swoją wyobraźnię, uczą się i bawią z przyjaciółmi. Miejsce zaaranżowane tak, by z jednej strony dodawało energii a z drugiej pozwalało się zrelaksować to wymarzony pokój dziecka i nastolatka. Inspirujące kolory i ciekawe bryły to główne zalety asortymentu w salonach Agata. Urządzając pokój dziecka i nastolatka należy zacząć od zaplanowania odpowiedniego rozstawienia mebli w pomieszczeniu. 


Łóżka młodzieżowe to punkt wspólny wszystkich dobrze zaaranżowanych przestrzeni właśnie z myślą o najmłodszych. Łóżko niejedno ma imię - pojedyncze, podwójne, rozkładane czy piętrowe, ważne by było dobrane do wystroju wnętrza i do charakteru naszego dziecka. Bo to właśnie w nim będzie sypiać, wypoczywać i czytać bajki, dzięki którym zacznie postrzegać świat w zupełnie nowy sposób. 


Biurka młodzieżowe to kolejny element dobrze urządzonego pokoju. Konieczne jest, by w każdym pokoju wydzielić specjalną strefę do nauki. Żaden, nawet najbardziej wygodny fotel czy stolik nigdy nie zastąpią solidnego biurka, przy którym lekcje będą odrabiały się same. Dobre oświetlenie, by zadbać o wzrok naszego dziecka, duże biurko, które pomieści książki, zeszyty i przybory do pisania, a także wygodne krzesło biurowe z odpowiednim podparciem pleców i łokci to trzy rzeczy, które musimy zapewnić pociechom. Nauka w takich warunkach stanie się prawdziwą przyjemnością. 


Warto pamiętać też o artystycznej stronie naszych dzieci. Przy biurku najmłodsi będą mieli najlepsze warunki do rozwijania wyobraźni, sprawności manualnej i pomysłowości poprzez rysowanie, malowanie, lepienie z plasteliny i wyklejanie. I w końcu ostatni, ale jakże ważny punkt każdego pokoju - szafy młodzieżowe. To meble, dzięki którym w pokoju dziecka zawsze będzie panował ład i porządek. Szafy młodzieżowe dostępne w salonach Agata charakteryzują się ciekawymi i praktycznymi rozwiązaniami, co sprawia, że wszystkie ubrania znajdą w niej miejsce, nawet kiedy mamy do czynienia z największymi fanami mody.