W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Pokój dziecka

882 w tej kategorii

Łóżka

Łóżka

Szafki nocne

Szafki nocne

Biurka

Biurka

Fotele obrotowe

Fotele obrotowe

Regały

Regały

Szafy

Szafy

Komody

Komody

Sofy

Sofy

Tapczany

Tapczany

Pufy

Pufy

Szafki

Szafki

Półki

Półki

Dodatki

Dodatki

Pokój dziecka

Pokój dziecka i nastolatka to przede wszystkim przestrzeń, w której pociechy rozwijają swoją wyobraźnię, uczą się i bawią z przyjaciółmi. Miejsce zaaranżowane tak, by z jednej strony dodawało energii a z drugiej pozwalało się zrelaksować to wymarzony pokój dziecka i nastolatka. Inspirujące kolory i ciekawe bryły to główne zalety asortymentu w salonach Agata. Urządzając pokój dziecka i nastolatka należy zacząć od zaplanowania odpowiedniego rozstawienia mebli w pomieszczeniu. 


Łóżka młodzieżowe to punkt wspólny wszystkich dobrze zaaranżowanych przestrzeni właśnie z myślą o najmłodszych. Łóżko niejedno ma imię - pojedyncze, podwójne, rozkładane czy piętrowe, ważne by było dobrane do wystroju wnętrza i do charakteru naszego dziecka. Bo to właśnie w nim będzie sypiać, wypoczywać i czytać bajki, dzięki którym zacznie postrzegać świat w zupełnie nowy sposób. 


Biurka młodzieżowe to kolejny element dobrze urządzonego pokoju. Konieczne jest, by w każdym pokoju wydzielić specjalną strefę do nauki. Żaden, nawet najbardziej wygodny fotel czy stolik nigdy nie zastąpią solidnego biurka, przy którym lekcje będą odrabiały się same. Dobre oświetlenie, by zadbać o wzrok naszego dziecka, duże biurko, które pomieści książki, zeszyty i przybory do pisania, a także wygodne krzesło biurowe z odpowiednim podparciem pleców i łokci to trzy rzeczy, które musimy zapewnić pociechom. Nauka w takich warunkach stanie się prawdziwą przyjemnością. 


Warto pamiętać też o artystycznej stronie naszych dzieci. Przy biurku najmłodsi będą mieli najlepsze warunki do rozwijania wyobraźni, sprawności manualnej i pomysłowości poprzez rysowanie, malowanie, lepienie z plasteliny i wyklejanie. I w końcu ostatni, ale jakże ważny punkt każdego pokoju - szafy młodzieżowe. To meble, dzięki którym w pokoju dziecka zawsze będzie panował ład i porządek. Szafy młodzieżowe dostępne w salonach Agata charakteryzują się ciekawymi i praktycznymi rozwiązaniami, co sprawia, że wszystkie ubrania znajdą w niej miejsce, nawet kiedy mamy do czynienia z największymi fanami mody.