Suszarki i ociekacze

Pokaż filtry
35 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie, określane przez niektórych jako serce całego domu. Panuje w niej niezwykła atmosfera, sprzyjająca wspólnemu gotowaniu i biesiadowaniu. Kuchnia jest miejscem wyjątkowym jeszcze pod jednym względem – to właśnie w niej, jak w żadnym innym pomieszczeniu, liczy się przede wszystkim funkcjonalność i praktyczne rozwiązania. Spora ilość mebli, urządzeń i dodatków, jakie powinny wchodzić w skład wyposażenia kuchni, zazwyczaj musi zostać skonfrontowana ze stosunkowo niewielką powierzchnią. Dlatego poszczególne elementy muszą być praktyczne i bardzo funkcjonalne. Ich wybór na szczęście nie musi być trudny. Wystarczy tylko skupić się na tych akcesoriach kuchennych, które są naprawdę niezbędne. Z całą pewnością należą do nich suszarki do naczyń i ociekacze na sztućce, których nie mogło zabraknąć w ofercie przygotowanej przez nasze salony. Z myślą o indywidualnych potrzebach swoich klientów przygotowaliśmy różnorodne modele tych praktycznych akcesoriów kuchennych. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać ten, który w jego kuchni okaże się najbardziej użyteczny.


Akcesoria do kuchni – sprawdź, czego potrzebujesz!

Akcesoria kuchenne są przydatne w każdej kuchni. Na rynku można znaleźć ich całe mnóstwo. Niektóre z nich są bardziej konieczne, inne nieco mniej. Dlatego ich zakup warto rozważyć pod kątem realnych potrzeb. Do grupy tych absolutnie niezbędnych należą wszelkiego rodzaju akcesoria służące do osuszania naczyń. Proces ten jest bardzo istotny, bowiem nie tylko poprawia komfort używania naczyń, ale także zapobiega rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia człowieka bakterii. Do suszenia naczyń wykorzystuje się suszarki do naczyń oraz ociekacze na sztućce. Różne modele tych niezastąpionych akcesoriów kuchennych są dostępne w ofercie naszych salonów. Do Twojej dyspozycji oddajemy suszarki plastikowe, suszarki metalowe, ociekacze wykonane z plastiku i metalu, praktyczne maty do suszenia naczyń oraz funkcjonalne połączenie suszarki z ociekaczem, zamknięte w jednym produkcie. Modele zostały zróżnicowane ze względu na kształt, rozmiar oraz kolor, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych potrzeb, a także całego wystroju kuchni. Te pożyteczne akcesoria mogą okazać się bardzo modnymi dodatkami kuchennymi pod warunkiem, że poświęcisz odrobinę swojej uwagi na ich wybór.


Sztuka suszenia

Suszarka, podobnie jak ociekacz, mogą zostać ustawione na blacie szafki kuchennej – pod warunkiem, że blat zostanie odpowiednio zabezpieczony przed bezpośrednim kontaktem z ociekającą wodą. Niektórzy decydują się na umieszczenie suszarki na naczynia wewnątrz kuchennej szafki. To rozwiązanie warto jednak dobrze przemyśleć. Przede wszystkim należy uwzględnić rodzaj materiału, z którego została wykonana szafka. Dla przykładu drewno – zwłaszcza, jeśli nie jest prawidłowo zabezpieczone – bardzo źle znosi kontakt z wodą, co skutkuje trwałym zniszczeniem jego powierzchni. Poza tym umieszczenie suszarki we wnętrzu szafki ogranicza dostęp świeżego powietrza do suszących się naczyń, co z kolei nie tylko wydłuża cały proces osuszania, ale może sprzyjać rozwojowi bakterii (mniejszy dostęp świeżego powietrza, zwiększona temperatura, wolniejsze odparowywanie wody). Warto więc zastanowić się, czy takie rozwiązanie rzeczywiście okaże się dobre dla zdrowia, które przecież jest zdecydowanie ważniejsze niż choćby najpiękniejsza aranżacja kuchenna.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.