Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Łóżka dwuosobowe dla dzieci

Pokaż filtry
8 w tej kategorii
Filtruj
×

Cena

od:
do:

kategoria

DOSTAWA GRATIS
1319,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
1819,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
1789,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
1819,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
1789,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
3649,-

Wysyłamy w 48h

DOSTAWA GRATIS
3459,-

Wysyłamy w 2-3 tygodnie

Łóżko LOLO z 2 materacami i poduszkami
 
DOSTAWA GRATIS
2976,-

Wysyłamy w 4-5 tygodni

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Dla Ciebie wygodne łóżko to przede wszystkim gwarancja udanego wypoczynku. A dla Twoich dzieci? To mebel, który jest nie tylko miejscem do spania. W mig można go przecież przemienić w zamek księżniczki, kosmiczny pojazd czy chatkę z piernika. Pamiętaj o tym, kiedy urządzasz pokój dla swoich pociech. Łóżko 2-osobowe do małego pokoju zapewni Twoim dzieciom komfort i dodatkowo pozwoli zaoszczędzić miejsce.

Łóżko dwuosobowe dla dzieci – funkcjonalne rozwiązanie dla Twoich pociech

Bardzo często zdarza się, że rodzeństwo dzieli jeden pokój. A rodzice zastanawiają się, jak na niewielkiej przestrzeni zmieścić dwa biurka i dwa łóżka. Tobie też wydaje się to trudne do wykonania? Mamy więc dobrą informację. Nowoczesne meble pozwalają tak urządzić pomieszczenie, aby pozostawić w nim odpowiednio dużo miejsca do nauki oraz zabawy i zarazem zadbać o zdrowy sen obojga dzieci. Podwójne łóżko dla dzieci może przybierać różną postać. Najbardziej popularne są modele piętrowe, w których jedna pociecha śpi na dole, a druga na górze. Rozwiązania tego typu są wyposażone w drabinkę, aby można było łatwo dostać się na górny materac. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych domowników mają specjalne barierki zabezpieczające przed upadkiem. Łóżko piętrowe dwuosobowe dla dzieci doskonale sprawdzi się w wąskich i nieustawnych pokojach lub takich, w których liczy się każdy metr. Dlaczego? Ponieważ pozwoli zagospodarować pomieszczenie na wysokość. W ten sposób pozostanie więcej miejsca na ustawienie szafy, komody czy biurek. Albo po prostu stworzenia przestrzeni dla kreatywnej zabawy. Łóżko piętrowe można też rozłożyć, tworząc z niego dwa zupełnie osobne miejsca do spania. Drugim rodzajem rozwiązań są łóżka dla dzieci podwójne wysuwane. W praktyce oznacza to, że mają dolną szufladę, w której umieszcza się materac. W ten sposób rodzeństwo śpi niemal na jednym poziomie. Meble tego typu sprawdzą się, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz, aby jedno z dzieci zajmowało górny materac w łóżku piętrowym. Warto jednak pamiętać o tym, że w nocy, kiedy dzieci śpią, wysuwana półka zajmuje określoną ilość miejsca, którą trzeba pozostawić niezagospodarowaną. W dzień można ją wsunąć. W ten sposób sprawia wrażenie łóżka jednoosobowego. Plusem są także dwie oddzielne szuflady, w których przechowasz pościel. Kiedy z kolei dzieci podrosną i łóżko dwuosobowe stanie się dla nich za małe, konieczne będzie sięgnięcie po dwa osobne modele. Możesz wówczas postawić na wygodne kanapy rozkładane albo – w przypadku pokoju o większym metrażu, sięgnąć po łóżka modułowe. Ich zaletą jest to, że samodzielnie określasz ich szerokość i wysokość. Masz także możliwość wyboru wyglądu zagłówka. Opcjonalnie są dostępne specjalne panele klejone na ścianę tak, aby można było wygodnie się o nią oprzeć, siedząc na łóżku.

Kolorystyka dziecięcych łóżek dwuosobowych

Łóżko dla dwojga dzieci powinno odpowiadać obojgu rodzeństwa. Z tego względu produkty są dostępne zwykle w neutralnych kolorach. Dominuje wśród nich biel. Jej dodatkowym atutem jest to, że łatwo dopasujesz ją do dowolnej kolorystyki przestrzeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać szare łóżko dwuosobowe dla dzieci. Jest równie uniwersalne i praktyczne. Co więcej, meble do spania w stonowanych kolorach dają nieskończenie wiele możliwości doboru dodatków. Możesz narzucić na nie kolorowe koce i poduszki dekoracyjne. Stworzą także doskonałe tło dla ulubionych zabawek Twoich dzieci.

Jak zaaranżować pokój dziecka z łóżkiem dwuosobowym?

Podwójne łóżko dla dzieci to jeden z podstawowych, ale nie jedyny mebel, jaki powinien znaleźć się w pokoju Twoich pociech. Pamiętaj również o praktycznej szafie, w której znajdą się dziecięce ubrania oraz komodzie – idealnej na zabawki, drobiazgi czy akcesoria piśmiennicze. Przyda się też niewielki regał, na książki, płyty albo zabawki. Twoje dzieci są w wieku szkolnym? Niezbędne będą więc biurka, aby każde mogło komfortowo odrobić lekcje albo przyswoić wiedzę do sprawdzianu. W trosce o zdrowy kręgosłup swoich pociech postaw też na ergonomiczne krzesła. Z kolei o wzrok dzieci pomogą zadbać lampy biurkowe. Na koniec pozostanie już tylko wybór dodatków. Poza wspomnianymi kocami, narzutami i poduszkami dekoracyjnymi, warto sięgnąć po miękki i przyjemny w dotyku dywan. W ten sposób stworzysz miejsce do zabaw i rozmów dla rodzeństwa oraz rówieśników. Parafrazując znane przysłowie: jak pościelisz swoim dzieciom, tak się wyśpią. Zanim jednak zaczniesz układać miękkie poduszki i kołdry, zacznij od wyboru odpowiedniego łóżka. To ono jest kluczem do tego, aby pociechy dobrze się wyspały i kolejnego dnia rano mogły wstać pełne energii do podejmowania nowych wyzwań.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.