Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Łóżka i szafki nocne

684 w tej kategorii

Łóżka

Łóżka modułowe

Łóżeczka niemowlęce

Tapczany

Szafki nocne

Łóżka i szafki nocne

Sypialnia to miejsce, w którym budzimy się i zasypiamy. To w sypialni zaczynamy i kończymy każdy dzień. Zaczynając poszukiwania mebli do sypialni musimy dokładnie określić ich styl i ilość. Pamiętajmy, że idealna sypialnia powinna być miejscem nastrojowym i wyjątkowym - takim, w którym będziemy mogli się relaksować i spędzać miłe chwile po ciężkim dniu. Aby stworzyć sypialnię marzeń, trzeba przede wszystkim skupić się na odpowiednich meblach, które zapewnią nie tylko doskonały wygląd, ale będą również funkcjonalne i wygodne. Najważniejsze są łóżka i szafki nocne. Zaczynając wybierać odpowiednie meble do naszego pomieszczenia, szczególną uwagę musimy zwrócić na łóżka, które są najważniejszym elementem każdej sypialni. 

Czym się kierować podczas wyboru łóżek?

Przy wyborze odpowiedniego mebla powinniśmy kierować się przede wszystkim tym, aby wizualnie pasował do reszty mebli i do całego wnętrza ale też by był wygodny i funkcjonalny. W ofercie salonów Agata znajdują się łóżka klasyczne i uniwersalne, pasujące do każdego rodzaju przestrzeni, a także oryginalne i niekonwencjonalne modele, dzięki którym będzie możliwe stworzenie niebanalnej i wyjątkowej sypialni. Proponujemy zatem łóżka podwójne oraz pojedyncze, które świetnie nadadzą się do pokoi gościnnych, dziecięcych i młodzieżowych. Dysponujemy prostymi, eleganckimi i klasycznymi modelami ale także tymi bardziej wymyślnymi łóżkami z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, między innymi szufladami na pościel, pikowanymi zagłówkami czy pionowym oświetleniem zamontowanym na wezgłowiu. Przy łóżku powinny znajdować się odpowiednie szafki nocne. Są one idealnym miejscem do przechowywania drobnych rzeczy, takich jak na przykład lampa czy budzik, które zawsze warto mieć pod ręką i po które można sięgnąć nie wstając z łóżka. 

Wyposażenie uzupełniające

W naszym sklepie znajduje się wiele rodzajów szafek, które z powodzeniem można dopasować do łóżka i pozostałych mebli. Idealne dopełnienie łóżek stanowią materace. Ich mnogość i różnorodność potrafi przyprawić o zawrót głowy, jednak nie powinniśmy zniechęcać się długimi poszukiwaniami. Istotne jest znalezienie produktu, który będzie miał najbardziej optymalną dla nas miękkość, nie będzie ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Materace powinny być dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, gdyż źle dobrany może powodować bóle pleców i ogólne zmęczenie, a co za tym idzie również złe samopoczucie.