Rabaty do 20% albo 50 rat 0%

Łóżka kontynentalne

Pokaż filtry
10 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Szerokość

od: do:

Wysokość

od: do:

Głębokość

od: do:

Stelaż w zestawie

Powierzchnia spania

Kolor

Pojemnik na pościel

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Luksus i elegancja – standard najlepszych hoteli możesz przenieść do swojego mieszkania. Łóżko kontynentalne to gwarancja wysokiej jakości snu dla wymagających. Duża powierzchnia spania, miękkość i wygoda godna królewskiego posłania. W ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz łóżko kontynentalne dopasowane do stylu, w jakim została urządzona Twoja sypialnia.

Czym jest łóżko kontynentalne?

Łóżko kontynentalne jest wielowarstwowe, a przez to znacznie wyższe od standardowego łóżka do spania. Zamiast osobnego stelaża  łóżko kontynentalne posiada wbudowany materac, będący jego integralną częścią. Umieszczony wewnątrz drewnianej skrzyni materac sprężynowy podtrzymuje kolejny materac górny, zapewniając najwyższy poziom komfortu podczas snu. Na takiej konstrukcji ciężar ciała rozkłada się równomiernie, dzięki czemu materac pozostaje odporny na zniekształcenia, a Ty możesz spać wygodnie w każdej pozycji. Częścią łóżka może być także toper, czyli dodatkowy materac nawierzchniowym, dzięki któremu nadasz łóżku odpowiednią twardość. Posiadanie łóżka kontynentalnego to niewątpliwy atut – kilka warstw materacy o różnej sprężystości gwarantuje zdrowy sen i doskonały wypoczynek osobom zarówno o małej, jak i nieco większej masie ciała.

Łóżko kontynentalne - funkcjonalność i luksusowy wygląd

Łóżko kontynentalne to jedna z najmodniejszych propozycji do sypialni. Nic dziwnego, ponieważ oprócz atrakcyjnego wyglądu na uwagę zasługuje także jego przemyślana i użyteczna budowa. Tapicerowane wezgłowie sprawia, że łóżko kontynentalne prezentuje się niezwykle szykownie i przytulnie. Jednocześnie zapewnia doskonałe podparcie dla pleców – na przykład podczas wieczornej lektury. Łóżko kontynentalne na drewnianych nóżkach zachwyca stylowym wyglądem, sprawiając, że wnętrze nabiera ekskluzywnego charakteru. Nie mniej wytwornie prezentuje się łóżko kontynentalne z szufladami, dzięki któremu zyskujemy dodatkową powierzchnię do przechowywania. Duży schowek będzie doskonałym miejscem na przechowywanie pościeli, ręczników czy sezonowej odzieży.

Łóżko kontynentalne to doskonały wybór, jeśli szukasz praktycznego posłania, które zapewni Ci najwyższą jakość snu, a jednocześnie stanie się efektowną ozdobą sypialni.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.