Zestaw noży, bloki i stojaki na noże

Pokaż filtry
27 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną kuchnię, w której nie znalazłby się solidny zestaw noży kuchennych, pojemnik na noże kuchenne oraz deska do krojenia. To podstawowe narzędzia niezbędne do przygotowania właściwie każdego posiłku. Dobrej jakości komplet noży kuchennych ułatwia obróbkę mięsa, warzyw i innych produktów, usprawniając i skracając codzienną pracę.

Jak wybrać zestaw noży?

Wybierając zestaw noży pomyśl o dopasowaniu ich do wnętrza. Jeśli w kuchni znajdują się elementy nawiązujące do natury, dobrym pomysłem jest bambusowy blok na noże oraz narzędzia z rękojeścią z takiego samego materiału lub drewna. Możesz wybrać także tworzywo stabilizujące chwyt. Spójność stylistyczną zapewni utrzymany w podobnej kolorystyce stojak na noże. Uniwersalny wzór dopasujesz do większości wnętrz. Akcenty metaliczne sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych.

Zestaw noży w bloku

Jeśli gotujesz dużo i różnorodnie, przyda ci się bardziej rozbudowany zestaw noży. Z jego pomocą łatwo trybować mięso, filetować ryby lub pokroić warzywa w fantazyjne kształty. Rozważ nie tylko noże kuchenne. Zestaw zawierać może też akcesoria: narzędzie do ostrzenia, specjalny widelec do mięs lub serów, stojaki na noże kuchenne. Praktycznym rozwiązaniem jest zestaw noży w bloku. Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu łatwiej zabezpieczyć komplet noży przed stępieniem, dzięki czemu posłuży on dłużej.

Komplety noży kuchennych

Czy lepiej kupić komplet noży kuchennych czy noże na sztuki? Jeśli zdecydujesz się na noże kuchenne w bloku, masz pewność, że wszystkie będą zbliżone pod względem wizualnym. Łatwiej dopasować je do wnętrza i pozostałego wyposażenia. Zestaw noży w bloku jest też funkcjonalny: zazwyczaj są w nim wszystkie typy noże potrzebne do codziennej pracy. Sam blok ułatwia przechowywanie noży i sprawia, że są one zawsze pod ręką.

Bloki i stojaki na noże

Komplet noży w bloku sprawdzi się w przypadku osób urządzających kuchnię od podstaw i lubiących gotować.Jeśli natomiast kupujesz noże na sztuki, możesz stworzyć zestaw w pełni dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Pamiętaj jednak o dodatkach typu stojak na noże lub blok na noże. Zestawy noży, nawet jeśli kompletujesz je samodzielnie, będą zawsze pod ręką, a ponadto znakomicie się prezentują i dłużej pozostają ostre.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.