W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Towary kupione w sklepie online dostarczamy gratis

Zestawy noży - Wyposażenie kuchni

Pokaż filtry
16 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Komplet 5 noży
49,90
Szczegóły

Towar niedostępny online

Odbierz w salonie
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

ZESTAWY NOŻY

Atrakcyjną alternatywą dla zakupu pojedynczych modeli jest komplet noży. Najczęściej uwzględnia on co najmniej kilka ostrzy o różnym zastosowaniu. Poza tym w skład zestawu wchodzi niejednokrotnie podstawa umożliwiająca estetyczną ekspozycję na kuchennym blacie. Dużym atutem takiego rozwiązania jest nieograniczony dostęp do wszystkich noży w bloku. Poszczególne modele różnią się ostrzami. W przypadku noża do chleba jest ono ząbkowane, aby bez problemu uporać się z chrupiącą skórką pieczywa. Nóż do sera ma natomiast otwory, które zapobiegają przyleganiu produktu oraz zaostrzoną końcówką do nabijania skrojonych porcji.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.