Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Przechowywanie i sprzątanie

497 w tej kategorii

Pudełka i pojemniki do przechowywania

Wieszaki, półki tekstylne, organizery

Akcesoria do sprzątania

Kosze na śmieci

Prasowanie i suszenie

Środki do czyszczenia i pielęgnacji

Przechowywanie i sprzątanie

Sprzątanie jest jedną z tych czynności, za którą mało kto z nas przepada. Cały paradoks polega na tym, że z drugiej strony wszyscy chcielibyśmy, aby w naszym domu zawsze gościł porządek, bo tak jest zwyczajnie o wiele łatwiej i milej. Znasz to z autopsji? Czy jest jakiś sposób, aby wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji? Już teraz poznaj naszą bogatą ofertę działu "Przechowywanie i sprzątanie". Umieszczone w nim produkty nie posprzątają co prawda za Ciebie, ale uczynią tę czynność zdecydowanie przyjemniejszą i szybszą!


Pojemniki plastikowe – zawsze przydatne!

Plastikowe pudełka mogą służyć za pojemniki na żywnośćSą nieocenione i nie może ich zabraknąć w żadnym domu. Możesz włożyć do nich wszelkiego rodzaju produkty spożywcze i przechowywać w lodówce (żywność nie będzie wysychać i przechodzić innymi zapachami) lub w zamrażarcePojemniki plastikowe dostępne w naszej ofercie mają różne rozmiary i wzory, dlatego możesz je wykorzystać do przechowywania rozmaitych przedmiotów, jak np. przyprawy, przybory szkolne, zabawki, pościel, itp.


Kosze i koszyki – niezastąpione w każdym wnętrzu

Kosz na śmieci, w tym kosze do segregacji, a także kosze wiklinowe na owoce i inne drobiazgi to artykuły, które koniecznie powinny znaleźć się w kuchni. Kosz na bieliznę i ubrania to z kolei nieodłączny element każdej łazienki. Możesz w nich przechowywać zarówno brudne ubrania, które czekają na swoją kolej do prania, jak i już wyprane, czekające na wyprasowanie. W naszej ofercie znajdziesz kosze wykonane z różnych materiałów (m.in. wiklinowe, metalowe, bawełniane, PCV), w różnych rozmiarach i kształtach. Ciekawe wzornictwo i estetyczne wykończenie sprawiają, że stają się one funkcjonalną ozdobą wnętrza, w którym się znajdują.


Pudełka kartonowe – tanie i praktyczne

Zaletą pudeł kartonowych jest przede wszystkim ich niska cena. W ofercie naszych salonów znajdziesz zarówno pudełka ozdobne, jak i kartony do przeprowadzki, w których ukryjesz wszystko, co chcesz i z łatwością przeniesiesz z jednego miejsca do drugiego. Możesz wybierać wśród bogatej kolorystyki i wzornictwa, a także wśród różnych rozmiarów.


Półki i szafy tekstylne

Szafy materiałowe to bardzo przydatne akcesoria, w których schowasz wszystkie swoje ubrania. Ich zaletą jest to, że w dowolnej chwili możesz je przenieść, ponieważ są lekkie i poręczne. Mniejsze czy większe półki tekstylne doskonale sprawdzą się m.in. w łazience czy w pokoju dziecięcym. Dzięki nim o wiele łatwiej zapanujesz nad porządkami w domu, a każda rzecz będzie miała swoje miejsce.


Akcesoria do sprzątania – dla efektywnej pracy

Mop, zmywaki, szczotka zmiotka, miska na pranie, wiadro – to absolutnie podstawowe i niezbędne w każdym domu akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają wykonywanie codziennych porządków. W naszej ofercie znajdziesz m.in. zestawy mopów rotacyjnych z wiadrem, mop teleskopowy, zapasy do mopa, szufelki ze zmiotką, zmywaki i szczotki do naczyń i wiele innych produktów wysokiej jakości.


Akcesoria do prasowania i suszenia

Suszarka na pranie (w tym suszarka do bielizny), deska do prasowania, klamerki, pokrowce na deski, siatki na pranie – oto kolejna grupa produktów, które znacznie ułatwią Ci domowe porządki i sprawią, że staną się one o wiele bardziej przyjemne. W ofercie naszych salonów znajdziesz wygodne kosze z klamerkami, dzięki którym klamerki już nigdy nie będą się gubić, wieszaki z klamerkami (idealne do bielizny), suszarki na pranie teleskopowe i balkonowe, a także funkcjonalną deskę do prasowania rękawów.


Wieszaki do zadań specjalnych

Żaden dom nie może obejść się bez dobrze dobranych wieszaków. Oferujemy Ci zarówno wieszaki do przedpokoju stojące, jak i do przywieszenia na ścianę, klasyczne wieszaki do szafy (wieszaki drewniane, z tworzywa sztucznego, metalowe), wieszaki na klucze oraz na paski. Dzięki nim z łatwością zapanujesz nad wszelkimi rzeczami, które od teraz już zawsze będą miały swoje miejsce!