W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
30 rat 0%, spłata od wiosny albo 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł

Kosze na śmieci

Pokaż filtry
39 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

KOSZE NA ŚMIECI

Pojemnik na śmieci to niezbędny element każdej kuchni, ale przydać się może również w każdym innym pomieszczeniu w domu. Odpowiada nie tylko za porządek, ale także za odpowiednie zorganizowanie pomieszczenia pod względem funkcjonalności. Dostępne w naszej ofercie kosze na śmieci to produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu można liczyć na ich wytrzymałość. Istnieje wiele różnych rodzajów pojemników na śmieci, dlatego warto zadbać o odpowiednie dopasowanie produktu zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i do aranżacji wnętrza, w którym się on znajduje.

Jaki kosz na śmieci wybrać?

W naszym asortymencie można znaleźć zarówno kosze stalowe, jak i funkcjonalne kosze z pedałem. W zależności od miejsca, organizacji przestrzeni czy stylu aranżacyjnego wybór właściwego kosza na śmieci powinien być podyktowany idealnym dopasowaniem do stylizacji wnętrza. Odpowiedni pojemnik na śmieci powinien być wykonany z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, szczególnie jeśli ma zostać postawiony na zewnątrz. Pojemnik na odpady wyposażony w solidną pokrywę zatrzyma przykre zapachy. Kosze z tworzywa sztucznego wykonane są z trwałego materiału. Dostępne są również w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością można dobrać produkt pasujący do aranżacji danego pomieszczenia.

Kosze na śmieci wykonane z wytrzymałych materiałów

Przykładowo kosz z pedałem sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach funkcjonalnych, takich jak kuchnia, gdzie zachodzi potrzeba pozbywania się odpadów w sposób szybki i sprawny. Znajdzie on swoje zastosowanie również jako kosz na śmieci typu bio. Warto jednocześnie zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest pojemnik. Kosze stalowe cechują się przede wszystkim trwałością, dlatego mogą pełnić rolę pojemników na odpady np. na podwórku. Dzięki odporności na czynniki atmosferyczne, a także zabezpieczeniu przed korozją z pewnością będą służyły przez wiele lat.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.