W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Piekarniki

Pokaż filtry
9 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Chłodny front

Kolor / materiał

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

PIEKARNIKI

Piekarnik jest obowiązkowym wyposażeniem każdej kuchni. Dziś staje się niezawodnym urządzeniem do różnorodnego przygotowywania potraw – pieczenia ich, opiekania oraz odgrzewania. Współczesne urządzenia często mają wbudowane programy do przygotowywania konkretnych dań.

Zastanawiając się nad wyborem piekarnika do kuchni, należy przemyśleć, czym ma być on zasilany oraz ile miejsca można na niego przeznaczyć. Należy również pamiętać o tym, że warto stawiać na sprzęt wysokiej klasy energetycznej.

Jakie funkcje powinien mieć dobry piekarnik?

Nowoczesne urządzenia nie posiadają już jedynie funkcji grzania i termoobiegu. Producenci wyposażają je w grill, gotowanie na parze czy tryb mikrofali. Niektóre piekarniki oferują niezależne pieczenie dwóch potrawy naraz. Część z nich jest również wyposażona w elektroniczne książki kucharskie, które można odczytać na wyświetlaczu.

Coraz popularniejsze stają się piekarniki z funkcją samoczyszczenia. Usunięcie zabrudzeń z tego rodzaju urządzeń do tej pory bywało kłopotliwe i zajmowało wiele czasu – teraz można o tym zapomnieć. Za sprawą pyrolizy, która wykorzystuje wysoką temperaturę, pozbędziemy się tłuszczu i resztek jedzenia nawet z trudnodostępnych miejsc.

Jaki piekarnik wybrać – do zabudowy czy wolnostojący?

Piekarnik do zabudowy to chętnie wybierany rodzaj tego urządzenia. Możliwość dopasowania sprzętu do mebli znajdujących się w kuchni to znaczna zaleta. Decydując się na takie rozwiązanie, można umieścić piekarnik pod blatem,jmoże okazać się niewygodne ze względu na konieczność schylania się podczas pieczenia. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie piekarnika w kolumnie, dzięki czemu znajdzie się on na dużo lepszej dla użytkownika wysokości.

Dobrym wyborem do zabudowania jest czarny piekarnik, który będzie pasował do niemal każdego wystroju wnętrz. Podkreśli on nowoczesny charakter kuchni i doda jej oryginalności.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.