Żarówki ozdobne

Pokaż filtry
19 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj trzonka

Funkcje dodatkowe

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Żarówki ozdobne zamiast lampy z dekoracyjnym kloszem? Takie rozwiązanie zyskuje na popularności nie tylko w industrialnych wnętrzach. To elegancki, a jednocześnie praktyczny element wyposażenia, który może stanowić ozdobę samą w sobie. Wybór jest bogaty: w asortymencie znajdują się zarówno przezroczyste żarówki dekoracyjne LED, jak i warianty kolorowe. Każda z nich pozwala uzyskać ciekawe efekty świetlne oraz stylistyczne, emitując ciepłe lub neutralne światło.

Jakie żarówki ozdobne wybrać?

Kiedy ponad 100 lat temu Edison skonstruował pierwszą żarówkę, nadał jej charakterystyczny, lekko butelkowy kształt. Dzisiaj ta forma nadal inspiruje, a współczesne żarówki dekoracyjne często nawiązują do dawnej stylistyki. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Żarówki ozdobne LED to nie tylko klimat retro. Wybór jest szeroki: od tradycyjnych, lekko kulistych wariantów, aż po efektowne kształty inspirowane kryształem oraz nietuzinkową kolorystykę.

Żarówki dekoracyjne E27

Duże zróżnicowanie dostępnych modeli sprawia, że dekoracyjne żarówki znakomicie prezentują się w duecie z prostymi, przezroczystymi kloszami lamp. Można wykorzystać je także solo, jako samodzielny element ozdobny pozbawiony oprawy. Prezentują się ciekawie nie tylko przy włączonym świetle, choć wówczas wykorzystuje się ich pełen potencjał. Popularne żarówki dekoracyjne E27 często emitują światło w ciekawych kolorach. Dzięki temu znakomicie odnajdą się w każdym stylu wnętrzarskim.

Do jakich wnętrz pasują żarówki ozdobne?

Żarówki dekoracyjne szczególnie korzystnie prezentują się w odsłonie industrialnej, zwłaszcza gdy ich kształt nawiązuje do klimatu retro. To jednak nie koniec możliwości. Poszczególne modele z powodzeniem przełamią spokój wnętrz minimalistycznych lub skandynawskich i podkreślą charakter tych nowoczesnych. Bez względu na to, czy żarówki ozdobne E27 lub żarówki ozdobne E14 będą głównym źródłem światła w pomieszczeniu, czy jedynie uzupełnią aranżację, z pewnością ułatwią osiągnięcie oryginalnego efektu.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.