W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Zmywarki

Pokaż filtry
6 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

ZMYWARKI

Zmywarka jest urządzeniem, które coraz częściej pojawia się w kuchni. Pozwala ono na zaoszczędzenie czasu. Jego posiadanie wiąże się również z mniejszym zużyciem wody. Dzięki wykorzystaniu wysokiej temperatury urządzenie dobrze radzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami i tłuszczem. Ponadto, mycie ręczne nierzadko niszczy dłonie, a zmywarka pozwala tego uniknąć.

Zmywarka do zabudowy czy wolnostojąca?

Jedną z podstawowych decyzji, którą należy podjąć, kupując tego rodzaju urządzenie, jest wybór między zmywarką pod zabudowę a wolnostojącą. Popularniejszą opcję stanowi pierwszy typ urządzenia, który można zakryć za pomocą frontu szafki. Dzięki temu staje się ono elementem idealnie dopasowanym do mebli w pomieszczeniu. Zmywarki do zabudowy coraz częściej uznawane są za standardowe wyposażenie kuchni.

Szukając pasującego do kuchni urządzenia, należy zwrócić również uwagę na jego rozmiar. Do małego pomieszczenia najlepsza będzie zmywarka 45 cm, natomiast jeśli dziennie używa się bardzo dużo naczyń i posiada więcej miejsca, można zdecydować się na urządzenie mierzące 60 cm.

Jaka powinna być zmywarka do domu?

Kupując zmywarkę, warto zwrócić uwagę na kilka jej cech. Nowoczesna zmywarka to najlepszy wybór dla wymagających. Taki rodzaj urządzenia posiada wiele funkcji i trybów mycia naczyń. Dzięki temu można wybrać odpowiednią temperaturę i ustawić długość pracy urządzenia w zależności od zabrudzeń. Dla osób, które nie chcą długo czekać aż naczynia będą suche, dostępna jest w naszej ofercie zmywarka z funkcją suszenia.

Dobrym wyborem jest energooszczędna zmywarka zmniejszająca użycie zarówno wody, jak i prądu, a co za tym idzie, pozwalająca oszczędzić na rachunkach za media.

Należy mieć również na uwadze, że nadmierny hałas, emitowany przez urządzenia domowe, może z czasem przeszkadzać domownikom. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie cicha zmywarka. Pozwoli to zapomnieć, że urządzenie znajduje się w pomieszczeniu.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.