Rabaty do 20% albo 20 rat 0%

Serwisy obiadowe - Wyposażenie jadalni

Pokaż filtry
48 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Kolor

Materiał wykonania

Jak udekorować stół na święta?
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

SERWISY OBIADOWE

Na atrakcyjność potraw wpływa nie tylko ich smak oraz zapach, ale także estetyczny wygląd. Dużo łatwiej o nią zadbać z pomocą odpowiedniej zastawy stołowej. Serwisy obiadowe z naszej oferty to wieloelementowe komplety dostosowane do potrzeb konsumentów. W asortymencie znajdują się zarówno zestawy obiadowe dla kilkuosobowej rodziny, jak i zastawa porcelanowa, która sprawdza się najlepiej podczas uroczystych przyjęć lub spotkań. Warto się na nią zdecydować również wtedy, gdy pragnie się przemycić do codziennego życia nieco elegancji.

Zestaw obiadowy – tradycja czy nowoczesność?

Większość zestawów obiadowych uwzględnia talerze płaskie, głębokie i deserowe. Decydując się na bardziej kompleksowe wyposażenie jadalni, można sięgnąć po serwisy obiadowo-kawowe, w których skład wchodzą dodatkowo filiżanki, a także spody do filiżanek.

Komplet talerzy na 6 osób, o minimalistycznym charakterze, to doskonała propozycja dla zwolenników prostoty. Stonowana kolorystyka, bezpretensjonalne kształty, brak wyraźnych zdobień to cechy, które nawiązują zarówno do klasycznej elegancji, jak i nowoczesnych trendów. Ponadczasowy serwis obiadowy wysokiej jakości stanowi gwarancję wieloletniej użyteczności i satysfakcji z każdego posiłku.

Wielbiciele odważniejszych rozwiązań projektowych również znajdą w naszym asortymencie zestaw obiadowy spełniający ich oczekiwania. Niebanalności można doszukiwać się nie tylko w zakresie wariantów kolorystycznych, ale także ogólnego designu. Odważne barwy i nietypowe wzornictwo zdecydowanie zachęcają do wybrania tego rodzaju talerzy.

Zastawa porcelanowa na specjalne okazje i nie tylko

Talerze porcelanowe prezentują się wyjątkowo schludnie, będąc wyjątkową ozdobą każdego stołu. Szlachetność zapewnia im materiał, z którego je wykonano. Można zatem bez obaw użyć ich podczas niecodziennych okazji. Warto jednak skorzystać z nich również wtedy, gdy chce się zmienić zwykłe, niespieszne śniadanie w wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.