Serwisy obiadowe - Wyposażenie jadalni

Pokaż filtry
42 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Kolor

Materiał wykonania

Ilość elementów w zestawie

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

SERWISY OBIADOWE

Na atrakcyjność potraw wpływa nie tylko ich smak oraz zapach, ale także estetyczny wygląd. Dużo łatwiej o nią zadbać z pomocą odpowiedniej zastawy stołowej. Serwisy obiadowe z naszej oferty to wieloelementowe komplety dostosowane do potrzeb konsumentów. W asortymencie znajdują się zarówno zestawy obiadowe dla kilkuosobowej rodziny, jak i zastawa porcelanowa, która sprawdza się najlepiej podczas uroczystych przyjęć lub spotkań. Warto się na nią zdecydować również wtedy, gdy pragnie się przemycić do codziennego życia nieco elegancji.

Zestaw obiadowy – tradycja czy nowoczesność?

Większość zestawów obiadowych uwzględnia talerze płaskie, głębokie i deserowe. Decydując się na bardziej kompleksowe wyposażenie jadalni, można sięgnąć po serwisy obiadowo-kawowe, w których skład wchodzą dodatkowo filiżanki, a także spody do filiżanek.

Komplet talerzy na 6 osób, o minimalistycznym charakterze, to doskonała propozycja dla zwolenników prostoty. Stonowana kolorystyka, bezpretensjonalne kształty, brak wyraźnych zdobień to cechy, które nawiązują zarówno do klasycznej elegancji, jak i nowoczesnych trendów. Ponadczasowy serwis obiadowy wysokiej jakości stanowi gwarancję wieloletniej użyteczności i satysfakcji z każdego posiłku.

Wielbiciele odważniejszych rozwiązań projektowych również znajdą w naszym asortymencie zestaw obiadowy spełniający ich oczekiwania. Niebanalności można doszukiwać się nie tylko w zakresie wariantów kolorystycznych, ale także ogólnego designu. Odważne barwy i nietypowe wzornictwo zdecydowanie zachęcają do wybrania tego rodzaju talerzy.

Zastawa porcelanowa na specjalne okazje i nie tylko

Talerze porcelanowe prezentują się wyjątkowo schludnie, będąc wyjątkową ozdobą każdego stołu. Szlachetność zapewnia im materiał, z którego je wykonano. Można zatem bez obaw użyć ich podczas niecodziennych okazji. Warto jednak skorzystać z nich również wtedy, gdy chce się zmienić zwykłe, niespieszne śniadanie w wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.