Tylko dziś w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 50 zł Sprawdź

Oferta nie łączy się z innymi promocjami

Tylko dziś w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 50

Oferta nie łączy się z innymi promocjami

Sprawdź

Przechowywanie

1083 w tej kategorii

Komody

Komody

Witryny

Witryny

Regały

Regały

Szafki

Szafki

Półki

Półki

Przechowywanie

Nasze mieszkanie, bez względu na to, ile ma metrów kwadratowych, czy też nasz własny dom, powinny być zagospodarowane w taki sposób, abyśmy się czuli tam w pełni swobodnie – po prostu jak u siebie. Dlatego też, planując aranżację naszego domowego gniazdka, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na nasze potrzeby, wymagania i oczywiście gust. Nikt inny, tylko my w naszych czterech kątach będziemy przebywać najczęściej, jeść, spać, kąpać się, wypoczywać i wykonywać wiele innych czynności dnia codziennego. W związku z tym, dobierając meble do naszej prywatnej przestrzeni, w której żyjemy, musimy zadbać o to, aby cała nasza rodzina czuła się pośród nich w pełni wygodnie oraz mogła korzystać z komfortu, jaki płynie z korzystania z nich.

Salon marzeń – zaplanuj swoją przestrzeń

Aranżacja salonu to nie lada wyzwanie. Jeżeli decydujemy się na salon nowoczesny, musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż obecnie podstawą tego stylu są prostota i minimalizm. W takich wnętrzach idealnie sprawdzą się meble białe, w odcieniach szarości, na przykład biała komoda, o prostych kształtach. Komody do salonu powinny być przede wszystkim pojemne i funkcjonalne. Dzięki temu pomieścimy w nich wszystkie niezbędne rzeczy, przy zachowaniu jak największej przestrzeni na własny użytek. Komody nowoczesne są wyrazem naszego gustu, który możemy wyrazić poprzez ozdobienie mebla np. wyszukanymi naklejkami ozdobnymi i innymi dodatkami. Wybór jest jednak znacznie większy. Jeżeli więc planujemy urządzić w swoim domu czy mieszkaniu salon w stylu klasycznym, idealnym rozwiązaniem dla tego rodzaju aranżacji mogą być komody drewniane i witryny do salonu, które nadadzą naszemu wnętrzu elegancji i jednocześnie przytulnej atmosfery. Warto również wiedzieć, że komody pokojowe wykonane z drewna idealnie komponują się z jasnymi i ciepłymi kolorami, na przykład żółciami i odcieniami zieleni.

Szafy, komody i witryny – meble idealne do każdego pomieszczenia

Komody i witryny umieszczamy oczywiście nie tylko w salonie. W końcu czym byłaby sypialnia z prawdziwego zdarzenia bez odpowiedniej szafy i komody, w których bez przeszkód pomieścimy wszystkie niezbędne przedmioty, takie jak bielizna, ręczniki czy też pościel? Kolejnymi wartymi uwagi i praktycznymi meblami do naszego mieszkania mogą być na przykład: komoda na buty, którą z powodzeniem możemy umiejscowić w przedpokoju, a także w garderobie, witryna narożna, dzięki której zagospodarujemy każdy wolny kąt w naszym domu, oszczędzając przy tym sporo przestrzeni oraz witryna do jadalni. Ta ostatnia z kolei pozwoli na uporządkowanie w jednym miejscu wszelkich kuchennych przyborów i akcesoriów, takich jak talerze, miseczki, obrusy, sztućce oraz wszelką pozostałą zastawę stołową. Dobrze dobrana witryna do jadalni może stać się również główną ozdobą tego wyjątkowego pomieszczenia, w którym każdego dnia w gronie rodzinnym spożywamy posiłki, rozmawiamy i spędzamy wspólnie czas.