Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Meble biurowe

Biurko to nieodzowny element wyposażenia naszego gabinetu, pokoju dziecięcego, a nawet sypialni. Wielkość biurka, jego kształt, a także przeznaczenie – wszystko to zależne jest od naszych potrzeb i wymagań. Prawie każdy z nas posiada w swoim domu mebel tego typu. Dlaczego? Ponieważ biurko to nasze miejsce pracy lub/i nauki, które specjalnie na tę okazję wyodrębniamy w zacisznym kącie naszego mieszkania i izolując się w ten sposób od wszystkiego co nas otacza, próbujemy skupić się na tym, co najważniejsze.

Jak dobrać biurko do naszych potrzeb?

Biurko klasyczne, biurko gabinetowe, a może biurko pod laptopa? Wiele propozycji można znaleźć w salonach Agata – każdy dobierze tutaj coś skrojonego na miarę swoich potrzeb. Biurka do biura, jeśli posiadamy np. domowy gabinet, są niezbędne do tego, aby nasza praca była wydajna, abyśmy mogli zasiąść do niej w odpowiednich i sprzyjających nam warunkach. Biurko gabinetowe powinno być przede wszystkim dość sporych rozmiarów – na jego powierzchni musimy pomieścić nie tylko komputer lub laptop. Taki mebel jest również miejsce spotkań, obszar, na którym omawiamy pewne istotne kwestie i porozumiewamy się z innymi ludźmi. Nie zapominajmy też o tym, że aby pomieścić wszelką dokumentację i inne owoce naszej pracy, wybierając biurko do naszego gabinetu, powinniśmy wziąć pod uwagę biurko z szufladami. Dzięki temu wszystkie segregatory z ważnymi dokumentami znajdą swoje miejsce, my natomiast pozbędziemy się bałaganu, a wszystko to, co dla nas ważne, będziemy mieli w zasięgu ręki. Niekiedy jednak w naszym biurze jest tak wiele przeróżnych przedmiotów, nie tylko dokumentów, że jesteśmy zmuszeni dostawić do niego dodatkowy mebel, przeznaczony do uporządkowania w jednym miejscu wielu różnych rzeczy. Wówczas warto zwrócić uwagę na kontenery biurowe. Kontener biurowy to bardzo praktyczny mebel, idealny do zagospodarowania naszego biura.

Biurka i kontenery do zadań specjalnych

Kontener pod biurko jest idealnym rozwiązaniem w przypadku najmłodszych użytkowników, czyli dzieci. Wiele ciekawych propozycji kontenerów można znaleźć w salonach Agata. Nasze pociechy, szczególnie te w wieku szkolnym, mają duże wymagania, a my jako rodzice staramy się je spełnić. Odpowiednio dobrana dostawka pod biurko z pewnością pomieści wszystkie książki dziecka, przybory szkolne i inne pomoce dydaktyczne. Wybierając biurko dla naszego małego ucznia, nie zapominajmy o tym, żeby nie tylko idealnie komponowało się z wystrojem wnętrza dziecięcego pokoju, ale też spełniało jego wszelkie potrzeby i wymagania. Na dziecięcym biurku powinno się zatem znaleźć miejsce na komputer lub laptop, miejsce na książki i odpowiednie oświetlenie. Biurko małe z pewnością zajmie mniej miejsca w pokoju, lecz jeżeli zależy nam na jego zaoszczędzeniu, możemy skupić się np. na biurku narożnym, a nawet biurku regulowanym, które mogą się sprawdzić w przypadku mniejszych powierzchni.
 
Biurko dla dzieci to przede wszystkim miejsce przeznaczone do nauki. Decydując się na jego zakup, zadbajmy o to, aby było wykonane z materiałów przyjaznych dziecku. Dlatego też biurko drewniane jest najczęściej wybieranym meblem dla najmłodszych, bowiem wykonane z solidnego drewna, posłuży na lata. Bez problemu dopasujemy do niego wszelkie dodatki, takie jak krzesło obrotowe, lampka czy też podstawka do monitora. Niekiedy biurka umieszczamy również w salonie. Jeżeli nie jesteśmy posiadaczami komputera stacjonarnego, biurko pod laptopa zajmie nam miej miejsca niż klasyczny model, czyli biurko z szufladami.
Projektowanie online
Zaprojektuj bezpłatnie swoją wymarzoną kuchnię, szafę lub łóżko modułowe.
Sprawdź
Bezpieczeństwo
Robiąc zakupy w naszym sklepie online, możesz czuć się w pełni bezpieczny.
Sprawdź
Płatność
Spośród różnorodnych form płatności wybierz najlepszą opcję dla siebie.
Sprawdź
Dostawa
Kurier, Paczkomat, Megaskrytka czy odbiór osobisty? Ty decydujesz.
Sprawdź
Montaż
Jeśli zechcesz, profesjonalni montażyści złożą Twoje meble za Ciebie.
Sprawdź
Sklepy
Sprawdź, który sklep Agata znajduje się najbliżej Ciebie.
Sprawdź