Kosze na pranie - Wyposażenie łazienki

Pokaż filtry
12 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Pojemność

od: do:

Kolor

Materiał wykonania

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

KOSZE NA PRANIE

Kosze na pranie są najczęściej skrzętnie ukrywane w łazience lub w sypialni, ponieważ wówczas nie zabierają miejsca. Najczęściej wybiera się je ze względu na wielkość, a gdy chcemy je wyeksponować – na design i odpowiednie dopasowanie do stylistyki wnętrza, aby kosz nie wyróżniał się przesadnie na tle aranżacji. Oferowane przez nasz sklep kosze na bieliznę są dopasowane do nowoczesnych oraz klasycznych wnętrz. Wiele z nich to designerskie modele wykonane z metalu i zdobione ciekawymi wzorami. Dzięki uniwersalności i prostej formie z łatwością dostosujemy je do różnorodnych aranżacji, w której będą się nienagannie prezentować. Oferowane w różnych wielkościach, szerokie lub wąskie zmieszczą się w każdej, nawet małej łazience.

Jaki kosz na pranie wybrać?

Kosz na pranie pozwala na pozostawienie bielizny w jednym miejscu, zanim zdecydujemy się na wykonanie prania. Niektóre z nich to wyposażone w pokrywkę pojemniki, które pozwalają na bezpieczne przechowanie brudnej odzieży przez kilka dni. Dzięki nim można segregować ubrania przeznaczone do prania w zależności od koloru.

W naszej ofercie znajdują się kosze na bieliznę pochodzące od znanych i renomowanych producentów na całym świecie. Wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, stal nierdzewna, czy wiklina prezentują się bardzo estetycznie. Dostępne w różnorodnych rozmiarach z powodzeniem znajdą swoje miejsce nawet w łazience o małym metrażu. Stosunkowo lekkie pojemniki będzie można bez większego wysiłku przenieść z łazienki do pomieszczenia, gdzie znajduje się pralka.

Kosze na pranie z wytrzymałych materiałów

Warto wspomnieć również, że kosze na pranie są odporne na wilgoć, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w łazienkach i po wyjęciu mokrych ubrań z pralki. Kosz na bieliznę nie musi służyć jedynie do przechowywania brudnej odzieży. Rozmiar oraz kształt wskazuje na uniwersalne zastosowanie w różnych pomieszczeniach domowych. Taki produkt z pewnością świetnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju jako miejsce do przechowywania zabawek i drobiazgów.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.