Prasowanie i suszenie

Pokaż filtry
26 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Pranie, suszenie i prasowanie to niemal codzienne domowe czynności, które są ze sobą ściśle powiązane. Choć z pozoru wydają się być niezbyt wymagającymi, mogą nastręczyć wielu trudności, jeśli nie posiadasz odpowiednich narzędzi do ich wykonywania. Suszarka na pranie, deska do prasowania, kosz na bieliznę, spinacze do prania – są to absolutnie niezbędne akcesoria, bez których prasowanie i suszenie nie byłoby możliwe, bądź też stałoby się wyjątkowo uciążliwe. W ofercie naszych salonów znajdziesz wysokiej jakości produkty, które wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom!


Kosz na pranie – niezastąpiony w każdym domu

Nie każdy ma czas na to, aby pranie robić codziennie. Jeśli i Ty jesteś wyjątkowo zapracowaną osobą, bądź też zwyczajnie nie gromadzi się u Ciebie tyle brudnych ubrań, by zachodziła codzienna konieczność włączania pralki, musisz mieć pod ręką kosz na brudną bieliznę. Dzięki niemu możesz schować brudną odzież, bieliznę, ręczniki i inne rzeczy, które czekają w kolejce do pralki. Jeżeli masz w swojej łazience lub pralni wystarczająco dużo miejsca, możesz zainwestować w więcej koszy, by w każdym trzymać inne ubrania – w jednym czarne, w innym białe, a jeszcze w innym kolorowe. Mając od razu posegregowane ubrania, szybciej zrobisz pranie. Zaopatrz się także w kosz na pranie czyste. Możesz w nim przechowywać ubrania, które kwalifikują się do prasowania.


Suszarki do ubrańwyjątkowo przydatny sprzęt

Suszarka do prania suszarce nierówna. Dlatego też wybierając takie akcesorium, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze materiał, z którego jest wykonana, musi być solidny i wytrzymały. Suszarka powinna być stabilna, aby nie wywróciła się pod ciężarem mokrego prania, które będziesz na niej wieszać. W ofercie naszych salonów znajdziesz funkcjonalne suszarki zarówno do domu, jak i na balkon. Każda nasza stojąca suszarka do ubrań posiada specjalne antypoślizgowe zakładki na nogi, dzięki którym stoi stabilnie na podłożu. Po złożeniu zyskuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez trudu możesz ją schować np. pod łóżkiem lub za meblami. Poza stojącymi suszarkami, w naszej ofercie znajdziesz także suszarki uniwersalne wiszące, które z łatwością zamontujesz zarówno na wannie, kaloryferze czy balkonie.


Deska do prasowania podaruj sobie komfort

Jakie cechy powinna posiadać najlepsza deska do prasowania? Przede wszystkim musi być stabilna. Jej blat powinien być wykonany ze specjalnej siatki, która umożliwia parze przenikanie, a co za tym idzie, zapewnia lepsze efekty prasowania. W ofercie naszych salonów znajdziesz takie deski, które ponadto posiadają kilka stopni regulacji wysokości. Dzięki temu łatwo dostosujesz deskę do swojego wzrostu i tym samym zapewnisz sobie możliwie największy komfort prasowania, niezależnie od tego, czy wolisz czynność tę wykonywać na siedząco czy na stojąco.


Małe, ale ważne

Aby maksymalnie ułatwić sobie takie czynności jak suszenie i prasowanie, zaopatrz się także w takie akcesoria jak koszyk na klamerki, dzięki któremu ciągłe gubienie się klamerek już Ci nie zagrozi. Ciekawą propozycją jest również wieszak na pranie z klamerkami, idealny do suszenia bielizny i innych mniejszych elementów garderoby. Z racji tego, że z czasem wszystkie akcesoria zużywają się w sposób naturalny, oferujemy Ci też rozmaite pokrowce na deskę do prasowania, dzięki którym Twoja deska będzie jak nowa. Przysłowiową kropką nad i jest rolka do czyszczenia, która szybko upora się z wszelkimi zanieczyszczeniami zarówno na odzieży, jak i np. tapicerce samochodu czy na kanapie – przyda się szczególnie wtedy, gdy posiadasz w domu zwierzęta takie jak psy czy koty.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.