Żarówki klasyczne

Pokaż filtry
183 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj trzonka

Funkcje dodatkowe

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Asortyment naszego sklepu obejmuje żarówki klasyczne w różnych wariantach. Jedne modele mają formę świeczki, inne przyjmują kształt prostokąta lub owalu. Poszczególne egzemplarze różnicuje nie tylko sam design, lecz także barwa emitowanego światła (zimna bądź ciepła). Oferta jest na tyle szeroka, że każdy użytkownik znajdzie w niej produkt dostosowany do osobistych preferencji, potrzeb oraz oczekiwań. Rodzaj posiadanej lampy również nie będzie przeszkodą w wyborze. Żarówki standardowe dobrze sprawdzą się zarówno w tradycyjnych żyrandolach, jak i w kinkietach.

Na co zwrócić uwagę kupując żarówki?

Duże znaczenie ma tak zwana temperatura barwowa. Żarówki standardowe emitujące ciepłe światło pomagają stworzyć we wnętrzu przytulną, intymną atmosferę, sprzyjającą odpoczynkowi, natomiast wersja zimna ułatwia utrzymanie koncentracji. Dlatego pierwszy wariant warto wykorzystać w sypialniach, pokojach dziecięcych i kącikach wypoczynkowych, a drugi w domowych gabinetach, a także przestrzeniach biurowych i przedsiębiorstwach.

Jakość żarówek

Niemniej istotna jest jakość danego produktu. Wszystkie żarówki klasyczne, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wytworzone z wysokogatunkowych, bezpiecznych materiałów o potwierdzonych parametrach technicznych, dzięki czemu cechuje je duża wytrzymałość oraz długa żywotność (sięgająca nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin). Nie zaszkodzi im więc nawet intensywna eksploatacja.

Żarówki klasyczne energooszczędne

Nasza oferta obejmuje energooszczędne żarówki standardowe typu LED. Wspomniane modele nie zużywają dużej ilości prądu, co w dłuższej perspektywie czasu przynosi spore korzyści – pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną, a w rezultacie odciążyć domowy budżet. Prezentowane egzemplarze nie zawierają szkodliwych dla zdrowia związków, takich jak na przykład rtęć. Są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.