Zamawiałam przez internet, dlatego nie miałam możliwości zobaczenia przed zakupem. Bardzo słaba jakość wykonania, nogi są z plastiku, mało wygodna do siedzenia, bo ma bardzo krótkie siedzisko. Śpi się niewygodnie. Jedyny plus to to, że ładnie wygląda w pokoju, ale ja będę sprzedawać, bo to bardzo niesolidny mebel. Za tę cenę zamówię porządną kanapę u tapicera. Jak mąż pakował ją do samochodu, to była tak lekka, że myślał, że jest z tektury. Nie polecam, chyba że na poczekalnię do jakiegoś salonu kosmetycznego.