W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Rabaty do 20% albo 20 rat 0%

Donice

Pokaż filtry
5 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Kolor

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

DONICE

Akcenty roślinne wprowadzają do wnętrz przytulność i ciepło. Kwiaty wymagają pielęgnacji i odpowiednich warunków, aby bujnie rosły i rozwijały się, ciesząc swoją estetyką. W naszej ofercie znajdują się doniczki okrągłe, w formie kostki i podłużne. To modele pojedyncze oraz podwójne, w których można posadzić zioła lub kwiaty. Ich elegancki design pozwala umieścić je w dowolnym miejscu – na parapecie, regale czy stole, a także na blacie kuchennym. Wszędzie będą prezentować się nienagannie i staną się ozdobą przestrzeni.

Nasz asortyment obejmuje także praktyczne donice z funkcjonalnym systemem nawadniającym. Umieszczony w nich bawełniany sznurek pozwala kwiatom pobierać wodę z podstawki, dzięki czemu zniwelowane zostaje ryzyko nadmiernego podlania rośliny. Nie grozi jej więc przegnicie podłoża czy korzeni, gdyż sama optymalizuje ilość pobieranej wody. To wygodne rozwiązanie dla osób często wyjeżdżających oraz tych, których słabą stroną jest dbałość o kwiaty, a także dla posiadaczy wyjątkowo wymagających roślin.

Donica ogrodowa – dekoracja przestrzeni przed domem

Sadzenie kwiatów w ogrodzie lub na balkonie również wymaga obecności doniczek. Jednak produkty wykorzystywane na zewnątrz muszą sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym. Doniczka z żywicy ekologicznej jest odporna i wytrzymała, a jednocześnie bezpieczna dla kwiatów. W ofercie dostępne są donice z otworem odprowadzającym wodę, którego celem jest zapobieganie nadmiernemu zawilgoceniu podłoża.

Harmonia wizualna z doniczką w roli głównej

Niektóre kwiaty są ozdobne same w sobie i jedyne, czego potrzebują, to zapewnienie odpowiednich warunków i pielęgnacji oraz towarzystwa godnej ich piękna doniczki. Warto dobierać donice zgodne z estetyką konkretnych roślin oraz pozostałych elementów wyposażenia wnętrza, wtedy aranżacja prezentuje się perfekcyjne. Jeśli jednak trudno jest znaleźć produkt idealny, ciekawą opcją mogą okazać się dekoracyjne osłonki na doniczki, które również dostępne są w naszej ofercie.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.