Nie mam innej formuły, żeby opisać kwestię dostawy zamówienia internetowego. Po raz drugi nie dostarczono mi lustra, po raz drugi kurier zadzwonił że jest pod drzwiami bez określenia wcześniej dnia i przynajmniej przybliżonej godziny dostawy. Nie chciał przyjechać ponownie, później lub innego dnia. Z takim traktowaniem klienta nie wróżę dobrze firmie. Towar zwrócony, sprzedaży nie ma. Najgorsze jest to, że zależało mi na tym zakupie.