Lustro miało dotrzeć w określonych dniach, niestety dotarło opóźnione, pozostawione w okolicznym sklepie.
Lustro całe potrzaskane, 0 opakowania tylko folia, rama uszczerbiona, sklejka ledwo łączyła się w ramę. W sumie lepiej tak, niż miało by spaść ze ściany.
Czy to wina kuriera, osoby pakującej czy tak słaba jakość?
Niesmak pozostał i nie polecam