W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Inteligentne oświetlenie

Pokaż filtry
24 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Funkcje dodatkowe

Odbiór osobisty
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

W asortymencie naszego sklepu znajduje się tak zwane oświetlenie inteligentne. To nowoczesne oraz wygodne rozwiązania. Użytkownik może zmieniać temperaturę barwową generowanego światła, przyciemniać lub rozjaśniać żarówki. Sterowanie światłem w domu odbywa się najczęściej z poziomu dedykowanej aplikacji instalowanej na telefonie komórkowym lub tablecie. Nie trzeba więc wstawać z kanapy lub fotela, by uruchomić lub wyłączyć inteligentne oświetlenie. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na smartfonie.

Jakie inteligentne oświetlenie domu wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz inteligentne oświetlenie pokoju czy mieszkania w różnych wariantach. Dokonując wyboru, zwróć uwagę na design żarówek. Jedne mają kształt świeczki, inne przyjmują bardziej kulistą, nowoczesną formę. Oferta jest bardzo bogata, więc bez trudu znajdziesz wśród propozycji wariant zgodny z Twoimi potrzebami, preferencjami oraz oczekiwaniami.

Inteligentne oświetlenie LED

Większość dostępnych w asortymencie modeli to tak zwane inteligentne oświetlenie LED. Pobiera znacznie mniej prądu niż tradycyjne żarówki, dzięki czemu pozwala w dłuższej perspektywie czasu znacznie obniżyć rachunki za podstawowe media – energię elektryczną. Tego typu rozwiązania nie emitują żadnych szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych. Są też przyjazne dla środowiska naturalnego. Z pewnością inteligentne światło przypadnie do gustu miłośnikom ekologii.

Inteligentne sterowanie oświetleniem – korzyści

Jakie korzyści niesie ze sobą inteligentne sterowanie oświetleniem w mieszkaniu? Przede wszystkim spore oszczędności czasu i pieniędzy. Produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały przystosowane do współpracy z systemem oświetlenia dużych kompleksów mieszkalnych. Nie trzeba montować żadnych dodatkowych rozwiązań informatycznych. Sterowanie oświetleniem w domu i wszystkich pomieszczeniach może odbywać się z poziomu jednej aplikacji.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.