Produkt jest naprawdę ok za tą cenę. Jednak sama firma agata dala mi sie we znaki. Realizacja zamówienia to porażka, zapewnienia o wysyłce w 24h nie są prawdą, zajęło to prawie dwa tygodnie z winy sprzedającego. Brak odpowiedzi na e-mail. Brak informacji o opóźnieniu,przesylka o statusie zrealizowana nawet nie wyszła z magazynu. Dodzwonic sie na infolinie to rowniez nie lekko,dopiero po kontakcie telefonicznym paczka ruszyła w drogę i tu wielki ukłon dla przewoźnika DHL oni stanęli na wysokości zadania!