Zdecydowanie nie polecam zakupów w Agata Meble. Zamówienie złożone i opłacone 13 grudnia, po upływie miesiąca!!!! nie otrzymałam ani zamówienia, ani jakiejkolwiek informacji kiedy ewentualnie mogę się go spodziewać. Telefony, maile, prośby absolutnie bez skutku. Ja już w tym sklepie na pewno nic nie zamówię i Państwu również odradzam.