Rabaty do 20% albo 20 rat 0%

Rośliny w doniczkach

Pokaż filtry
173 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Wysokość

od: do:

Kolor

Prezenty dla każdego
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

SZTUCZNE ROŚLINY W DONICZKACH

Chcąc cieszyć się akcentami roślinnymi, jednocześnie unikając konieczności pielęgnacji żywych kwiatów, warto postawić na ich sztuczne imitacje. Prezentują się perfekcyjnie, niezależnie od warunków, jakie panują w pomieszczeniu, a także nie mają wymagań w stosunku do nasłonecznienia, temperatury czy dostępu do wody. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to regularne przecieranie ich wilgotną ściereczką, aby usunąć kumulujący się kurz.

Sztuczne kwiaty doniczkowe ozdobą każdego wnętrza

W naszej ofercie dostępne są sztuczne sukulenty i kaktusy, eleganckie róże oraz dostojne krzewy w doniczkach. Są tu także subtelne wrzosy czy trawy, które idealnie wpiszą się w stylistykę boho oraz aranżacje rustykalne. Sztuczne rośliny mogą być umieszczone w klasycznych lub w ozdobnych i wymyślnych doniczkach. Surowe, tradycyjne lub eleganckie – niezależnie od dokonanego wyboru, można dopasować je do dominującej aranżacji. W styl industrialny wkomponują się sztuczne kwiaty doniczkowe w minimalistycznych osłonkach, z kolei do designu rustykalnego, vintage czy retro warto wybrać osłonki wiklinowe, imitujące wazon lub stylizowane na konewkę czy wiaderko.

Różnorodność, która zachwyca

Nasz asortyment uwzględnia sztuczne rośliny w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Można też dostosować do swoich preferencji obwód doniczki oraz jej styl. Dlaczego warto wybrać sztuczne kwiaty doniczkowe? Są zawsze bujne i kolorowe, nie wymagają pielęgnacji i świetnie sprawdzą się w mieszkaniach osób, które często wyjeżdżają lub – przez nadmiar obowiązków – mają trudność z zadbaniem o żywe rośliny. Sztuczne kwiaty to wierne odwzorowanie prawdziwych roślin, dzięki któremu każda aranżacja zyska ciepły i przytulny charakter.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.