Preparaty do pielęgnacji mebli

Pokaż filtry
9 w tej kategorii
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA MEBLI

Odpowiednia dbałość o materiały, z których wykonane są meble, wpływa korzystnie na ich trwałość i estetyczny wygląd. Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji mebli stosuje się w celu usuwania zabrudzeń i plam oraz konserwacji. Można zdecydować się na zakup pojedynczych płynów lub całych zestawów, składających się również z przydatnych do czyszczenia akcesoriów.

Jaki preparat do pielęgnacji mebli wybrać?

W ofercie znajdują się produkty zróżnicowane pod względem przeznaczenia. Można wybierać wśród preparatów do czyszczenia i pielęgnacji skóry naturalnej oraz skóry ekologicznej, tkanin, drewna czy laminatów. Preparaty do pielęgnacji skór ekologicznych chronią materiał przed ścieraniem, zabrudzeniami oraz migracją kolorów z innych tkanin, np. ubrań. Warto wymienić również preparaty do pielęgnacji skóry gładkiej, dzięki którym skórzany komplet wypoczynkowy będzie nienagannie prezentował się przez wiele lat. Składniki preparatów czyszczących wnikają w powierzchnię materiału, usuwając większość plam i zabrudzeń.

Z kolei impregnat do tkanin przedłuża żywotność mebli tapicerowanych – zabezpiecza ich powierzchnię, spowalnia wnikanie brudu i tłuszczu, a także ułatwia późniejsze czyszczenie tapicerki. W sklepie można znaleźć również specjalny sztyft do usuwania z powierzchni skórzanej śladów po jeansach lub innego rodzaju przebarwień. Zestaw do pielęgnacji mebli skrzyniowych pomoże natomiast w czyszczeniu oraz konserwowaniu powierzchni lakierowanych lub pokrytych okleiną. Nie tylko usunie brud i kurz, ale także uchroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz degradacją lakierów wykończeniowych.

Jeśli chcesz we właściwy sposób zadbać o meble w swoim domu, zainwestuj w specjalistyczne środki czyszczące, gwarantujące ochronę powierzchni skórzanej, tapicerowanej czy drewnianej. Odpowiednie składniki skutecznie usuwają zabrudzenia, nie niszcząc przy tym materiału, z którego wykonany jest mebel. Dzięki tym produktom sprzątanie w domu może być szybkie i przyjemne. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na preparaty i zestawy do pielęgnacji mebli.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.