W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 200 zł | Promocja trwa do 1.08 Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 200 | Promocja trwa do 1.08
Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Środki do czyszczenia i pielęgnacji

Pokaż filtry
14 w tej kategorii
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI

Środki czystości odgrywają istotną rolę w codziennym życiu. Bezpiecznie i skutecznie usuwając zabrudzenia, zarazki i inne zanieczyszczenia, zapobiegają rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Kontrolują również alergeny takie jak kurz i pleśń, pomagając użytkownikom zachować zdrowie. Środki do czyszczenia posiadają również właściwości pielęgnacyjne, dzięki czemu pozwalają nie tylko na utrzymanie czystości w domach czy mieszkaniach, ale również odpowiednio dbają o ich wnętrze. Dlatego też zestawy do pielęgnacji mebli to jedne z podstawowych artykułów, które powinny znaleźć stałe miejsce wśród wyposażenia każdego gospodarstwa domowego.

Jakie środki do czyszczenia warto wybrać?

Domowe środki do czyszczenia zawierające antybakteryjne składniki czyszczące nie tylko usuwają brud, ale także zabijają zarazki, które mogą powodować choroby. W naszej ofercie prezentujemy doskonale dopasowane i wyselekcjonowane środki czystości pozwalające utrzymać porządek i pielęgnować wnętrze. Oferujemy szeroki wybór produktów obejmujących środki czyszczące, płyny myjące oraz spraye odpowiedzialne za utrzymanie wysokiego poziomu higieny m.in. w obiektach przemysłowych czy miejscach użyteczności publicznej. Wśród wspomnianych preparatów znajdują się takie artykuły jak odświeżacz powietrza czy zestaw do pielęgnacji mebli. Nie brakuje także środków zawierających substancje czynne, które skutecznie impregnują powierzchnie, tworząc powłoki zabezpieczające.

Środki czystości z aktywnymi składnikami gwarancją skuteczności

W prywatnych gospodarstwach domowych zaleca się stosowanie odplamiaczy, które doskonale radzą sobie z usuwaniem ciężkich zabrudzeń i zachowaniem odpowiedniego koloru tkanin. Środki do czyszczenia dostępne w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości pochodzące od producentów znanych i cenionych na całym świecie. Skuteczność omawianych preparatów została potwierdzona przez wielu zadowolonych użytkowników, którzy ocenili je pozytywnie.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.