Szafy, organizery i półki tekstylne

Pokaż filtry
16 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Szafa tekstylna to bardzo praktyczna alternatywa dla tradycyjnych szaf – idealna w sytuacji, gdy planujemy wyjechać na dłuższy czas lub wynająć nieumeblowane mieszkanie, choć nie tylko wtedy. Szafa materiałowa może stanowić stały element wyposażenia wnętrza, doskonale komponując się z resztą aranżacji, także z tradycyjnymi meblami. Szafy tekstylne, za sprawą swojej konstrukcji, są bardzo pojemne, a przy tym wygodne w użytkowaniu – w szybki i łatwy sposób możemy je złożyć i przetransportować w dowolne miejsce. Dzięki tym właściwościom stwarzają wprost nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możemy je przenosić i rozkładać w dowolnym miejscu bez konieczności rozkręcania i ponownego skręcania poszczególnych elementów konstrukcji, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych mebli. W ofercie naszego salonu można znaleźć praktyczne półki tekstylne, szafy materiałowe na ubrania, funkcjonalne stojaki na buty, a także pokrowce na ubrania i inne artykuły tekstylne.


Szafa z materiału kontra szafa drewniana

Szafy z materiału od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Są tanie i praktyczne, a swoją funkcjonalnością dorównują tradycyjnym szafom drewnianym. Na ich korzyść przemawia możliwość bezproblemowego składania ich i przenoszenia w dowolne miejsce. Całość operacji zajmuje zaledwie kilka minut, podczas gdy na samo rozmontowanie i ponowne zamontowanie klasycznej szafy musimy przeznaczyć wiele godzin. Nie bez znaczenia pozostaje również waga materiałowej szafy na ubrania. Bez trudu zapakujemy ją do walizki i zabierzemy ze sobą bez żadnych kłopotów po to, by wykorzystać ją w miejscu, w którym będzie nam najbardziej potrzebna. Ze względu na swoje właściwości szafy składane z materiału są bardzo cenione przez osoby, które często zmieniają miejsce zamieszkania lub dużo podróżują, na przykład służbowo. Dzięki ich zastosowaniu wszędzie tam, gdzie się udajemy, zapewniamy sobie doskonałe miejsce do przechowywania ubrań bez ryzyka powstawania na ich powierzchni nieestetycznych zagnieceń.


Meble w wersji „light”

Bardzo funkcjonalne rozwiązanie stanowią także półki z materiału, które z powodzeniem mogą zastąpić komodę. Podobnie jak szafy, cechują się dużą wygodą użytkowania oraz możliwością łatwego transportu. Półki materiałowe są bardzo pojemne i zapewniają dużo przestrzeni na poukładanie zarówno odzieży, jak i różnych przedmiotów użytku codziennego. Ciekawą i praktyczną propozycją jest również tekstylna szafka na buty, która pomaga zapanować nad porządkiem w tej części garderoby. Półki i szafki tekstylne mogą zastąpić tradycyjne meble, jednak warunkiem koniecznym, decydującym o stopniu ich funkcjonalności, jest dobra jakość materiałów oraz całej konstrukcji. Wybierając produkty wyróżniające się stabilną i solidną konstrukcją stelaża oraz dobrą jakością surowców tworzących dany model, zyskujemy możliwość wygodnego i długotrwałego użytkowania szaf oraz półek. Warto również zwrócić uwagę na cechy umożlwiające zachowanie czystości mebli, jak choćby zastosowanie specjalnej warstwy ułatwiającej czyszczenie. W ofercie naszego salonu, poza tekstylnymi szafami oraz półkami, znalazły się ponadto inne produkty służące do przechowywania. Należą do nich m.in. różne modele pokrowców – zarówno na ubrania, jak i pokrowce na pościel zapewniające ochronę przed zabrudzeniami i zniszczeniami. To praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się wielu różnych sytuacjach i pomogą zapanować nad porządkiem w każdym domu. 

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.