Poduszka na krzesła

Pokaż filtry
28 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Kolor

Materiał wykonania

Kształt

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Choć w ferworze wyboru mebli i licznych dodatków dekoracyjnych zakup poduszek na krzesła może wydawać się nieistotny, to jednak są one ważnym elementem wyposażenia wnętrz. Potrafią wnieść do pomieszczenia odrobinę oryginalności i podkreślić jego wystrój. Odpowiednio dobrane poduszki na krzesła to, oprócz walorów estetycznych, także gwarancja wysokiego komfortu - nieocenionego podczas przedłużających się rodzinnych obiadów i spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi.

Szeroki wybór materiałów i wzorów poduszek na krzesła

Różne kształty, materiały, motywy i wzory - przy wyborze idealnych poduszek dekoracyjnych na krzesło nie trzeba się ograniczać. Wykonane z poliestru, bawełny lub mieszanki obu materiałów są miękkie, przyjemne w dotyku i łatwe w czyszczeniu. W domowych warunkach poduszki na krzesła przydadzą się w jadalni i salonie, będąc atrakcyjnym, a zarazem użytecznym elementem wystroju.

Dekoracyjna poduszka na krzesło przydatna na każdą okazję

Podróż i wygoda? Chociaż oba pojęcia nie zawsze idą w parze, nic przecież nie stoi na przeszkodzie, by w czasie wyjazdu zadbać o swój własny komfort. Ze względu na to, że poduszka dekoracyjna na krzesło nie zawsze jest wyposażona w troczki do przywiązywania, można wykorzystać ją także w inny sposób. To dobre rozwiązanie na wygodną jazdę samochodem. Pozwoli się zrelaksować i odprężyć w podróży, a także może zniwelować ból kręgosłupa spowodowany wielogodzinnym przebywaniem w jednej pozycji.

Poduszka na krzesła ogrodowe

Poduszkę na krzesło możemy użytkować również na zewnątrz, kiedy pogoda za oknem sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu. Sprawdzi się jako siedzisko podczas rodzinnego pikniku na łące lub miękkie wykończenie drewnianych mebli ogrodowych. Dzięki praktycznym sznureczkom poduszki na krzesła ogrodowe można przywiązać do oparcia, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że spadną podczas silniejszego podmuchu wiatru. W zależności od wybranego wzoru i modelu, poduszki na krzesło ogrodowe będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza jadalni czy salonu, a także praktycznym akcesorium podczas wycieczek za miasto czy w trakcie letniego garden party.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.