W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Gwarancja

15 lat bezpłatnej gwarancji na kuchnie Qubik

15 lat bezpłatnej gwarancjiMeble kuchenne, z uwagi na specyfikę ich wykorzystania w środowisku domowym, powinny cechować się wysoką odpornością.
Kuchnie zakupione w salonach Agata charakteryzują się wysokim standardem wytrzymałości, trwałości oraz jakości materiałów, z których zostały wykonane.

AGATA S.A. udziela bezpłatnej, 15-letniej gwarancji, która obejmuje wady elementów, tworzących system modułowy mebli kuchennych Qubik.
Karta gwarancyjna dotycząca elementów systemu modułowego mebli kuchennych Qubik
obowiązująca od dnia 12.06.2019 r. dla zamówień, w których stwierdzono jej udzielenie.

Zobacz kartę gwarancyjną