Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Kolekcje

Pokaż filtry
15 w tej kategorii

Filtruj

×

Kolor

Styl

PRZEDPOKÓJ

Przedpokój to często niedoceniane pomieszczenie, do którego nie przywiązuje się wagi. Jednak to ono jest wizytówką naszego domu i warto poświęcić trochę czasu, aby je ładnie i funkcjonalnie urządzić. To czasami trudne przedsięwzięcie, ponieważ aranżacja małej przestrzeni może być dużym wyzwaniem.

Wstaw to, co niezbędne
Jednak każdy przedpokój, obojętnie mały czy duży można urządzić tak, by zachwycał każdego tuż po otwarciu drzwi wejściowych. Podstawowymi meblami, które powinny się tam znaleźć to wieszak, siedzisko, szafka na buty, no i oczywiście lustro. Jeśli jest jeszcze trochę miejsca to do przedpokoju wstawiamy także szafę.  Pamiętać jednak należy, że jeśli urządzamy niewielki przedpokój, to nie wstawiamy tam mebli i sprzętów o zbyt dużych gabarytach. Szybko przytłoczą to i tak niewielkie pomieszczenie. W przedpokoju warto korzystać z dwufunkcyjnych mebli, czyli jak ławeczka to ze schowkiem pod siedzeniem, a jak mała komoda to z lustrem nad nią. W ten sposób,  na jednym kawałku podłogi można realizować różne funkcjonalności.

Powiększaj przestrzeń realnie lub optycznie
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dużych luster na ścianach, które optycznie powiększą przestrzeń. Niektórzy z powodzeniem stosują połączenie niewielkiego przedpokoju z salonem dzięki wyburzeniu jakieś ściany, co stwarza realną, większą powierzchnię i daje duże możliwości aranżacyjne. Dość znanym sposobem na optyczne powiększenie wnętrza jest też utrzymywanie odkrytej podłogi w jak największej części. Wszystkie meble, które znajdują się w przedpokoju, powinny mieć nóżki, płozy lub być po prostu podwieszane. W przedpokojach, które z reguły pozbawione są światła dziennego, warto zastosować jasne kolory. Dziś można wybrać farby, które są odporne na mycie, a nawet szorowanie, więc elegancki choć niewielki korytarz w kolorze ecru nie będzie stanowić problemu.

Skorzystaj z gotowych rozwiązań
Salony Agata proponują kompletne rozwiązania, dzięki którym w ciągu kilku chwil umeblujesz modnie i funkcjonalnie swój przedpokój. Warto przyjrzeć się kolekcjom, które są właśnie dedykowane tym wnętrzom. Wybierając meble do przedpokoju, trzeba wziąć pod uwagę styl, w którym zamierzamy lub urządziliśmy już salon. Często bowiem oba pomieszczenia łączą się ze sobą i to nie tylko tworząc w zasadzie jedno pomieszczenie, ale także, gdy istnieje płynne przejście z jednego wnętrza do drugiego. Kolekcja Imperial, wykonana w kolorze ciemnego orzecha, dedykowana jest pomieszczeniom dobrze oświetlonym oraz wszystkim tym, którzy preferują styl klasyczny. Bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem jest garderoba. Jeden element pełni rolę wieszaka, szafy, lustra i szafki na buty. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przedpokoju. Kolejną propozycją jest kolekcja Linate, która utrzymana jest w stylu nowoczesnym. Jasne meble już od progu tworzą wrażenie subtelnej elegancji. W tej kolekcji również dostrzec można ogromną funkcjonalność każdego jej elementu, a o to właśnie chodzi w meblach przeznaczonych do każdego przedpokoju. Mamy też ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą umeblować niewielką powierzchnię, która będzie spełniać funkcję przedpokoju. To kolekcja Gana. Szafka, wieszak i lustro wykonane w jasnych kolorach, wprowadzą ład i porządek wśród rękawiczek i czapek oraz innych niezbędnych przedmiotów, takich jak szczotki czy pasta do butów.

Czytaj więcej>>