W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Kolekcje

Pokaż filtry
43 w tej kategorii

Kolor

Styl

Głęboki i relaksujący sen to podstawa tego, by następnego dnia wstać rześkim, wypoczętym i gotowym na wyzwania, jakie postawi przed nami kolejny dzień. Każdy, kto chce zapewnić sobie doskonałe warunki snu i wypoczynku powinien postarać się o odpowiednie wyposażenie sypialni. Jest to pomieszczenie, gdzie poza stworzeniem przestrzeni do relaksu można uzyskać również w pełni funkcjonalną garderobę. Aby tak się stało, należy właściwie dobrać wszystkie meble, dzięki którym stworzymy niepowtarzalną przestrzeń do odpoczynku oraz miejsce pozwalające nam na zadbanie o swój wygląd. Podstawowym meblem w każdej sypialni jest łóżko. Pamiętajmy o tym, by było nie tylko wygodne ale również solidne i o praktycznej  konstrukcji. Dzisiejsze sypialnie to jednak miejsca, które zapewniają o wiele więcej, niż tylko miejsce do spania. To również przestrzenie, pozwalające na odcięcie się od zewnętrznego świata i zanurzenie w świat ulubionej książki. Za osiągnięcie takiego efektu odpowiedzialne są przede wszystkim odpowiednie aranżacje sypialni. Korzystając z propozycji salonów Agata możliwości jest bardzo wiele. Nasi specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w aranżacji wnętrz postarali się o to, by zaprezentować meble w kilkudziesięciu konfiguracjach. Spośród nich wybrać można tą wymarzoną pod względem praktycznym i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje  kolekcja Recover, łącząca w sobie funkcjonalną prostotę i wyszukaną elegancję zaklętą w ciemnym odcieniu dębu. W jej skład wchodzi funkcjonalna szafa, która pozwoli na zapanowanie nad garderobą, oraz wysokiej jakości łóżko ze skórzanymi wykończeniami. Praktycznym dodatkiem są również stoliki nocne, do przechowywania rzeczy potrzebnych zawsze pod ręką. Nieco inną stylistyką charakteryzuje się kolekcja Dover w kolorze wiśni. Jest to propozycja dla osób, ceniących sobie ciepłe wnętrza w klasycznej, bądź bardziej nowoczesnej odsłonie. Prezentowane przez nas aranżacje sypialni to jedynie propozycje, można je dowolnie modyfikować, aby nadać sypialni wyjątkowego charakteru wpisującego się doskonale w nasze potrzeby. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas aranżacje sypialni natchną mnóstwem pomysłów, możliwych do  zrealizowania w doskonale zaopatrzonych salonach Agata.

Czytaj więcej>>