Na stronie Agata widnieje informacja "..........posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.
Niewątpliwą jego zaletą jest ................, wysoka odporność na ścieranie.". Niestety ścisk stolarki, którego używam podczas docinania cokołów i górnych blend wykonanych z tej okleiny foliowej, pozostawia ślady wgnieceń - słaba jest ta folia. Ponadto szorowanie gąbką szarego śladu pozostawionego przez ścisk pozostawiło przebarwienie na foli, widoczne w świetle. Słaba ta folia, nie jest ona odporna.