Obsługa sklepu KATASTROFA! Wydanie mebli z magazynu trwa godzinę, a to dopiero początek absurdu, bo później okazuje się, że na 19 produktów - 7 z nich brakuje. Od obsługi nic nie idzie się dowiedzieć, na maile odpowiada bot, który każe czekać. W efekcie mija już prawie miesiąc od zamówienia, co drugiej szafki brakuje, informacji zero.