Biurko jest wykonane solidnie. Okleina wydaje się być porządnie zrobiona, faktura powierzchni jest szorstka, nie jest śliska i gładka, i to jest fajne.
Grubość płyt też jest zadowalająca, nie uginają się, biurko stoi stabilnie, chociaż przydałaby się jeszcze jedna płyta z tyłu, na dole między szafką a lewą stroną, dla wzmocnienia.
Fronty białe, gładkie, dobrze wykonane, zawiasy wydają się być solidne. Jedyny minus to spód szuflady, cienki i po czasie może nie wytrzymać ciężaru dużej ilości przyborów szkolnych, książek czy zeszytów.
Złożenie biurka było łatwe i nie sprawiło problemów. Gdybym miał kupić, to kupiłbym jeszcze raz. Polecam.