Biurko bardzo zgrabne, ładne, wąskie, dlatego nie zajmuje dużo przestrzeni. Bardzo ładnie się prezentuje. Minus taki, że przyszło już z odpryskiem w jednym miejscu (front szuflady), a prowadnice szuflad wykonane z tandetnego materiału, pękły w jednym miejscu przy montażu.