Śmiało polecam. Mam taki w biurze już chyba 6 lat i jest bardzo wygodny, stabilny i wytrzymały. Przy obciążeniu 120 kg ( wzrost 178cm ) używane 8h/5dni w tygodniu - wytrzymał tyle lat. Po tym czasie siedzisko się wygniotło, amortyzator już nie działa i mocowanie amortyzatora pękło ale przy takim obciążeniu to i tak dużo wytrzymał. Teraz kupiłem nowy - taki sam. Pozostałe fotele mają normalne obciążenie w granicach 70-100 kg i jedynie to w jednym amortyzator zaczął puszczać ale reszta fotela jest w bardzo dobrym stanie. Materiały wytrzymałe, nic nie pękło i nic się nie urwało. Kółka działają, wszystkie regulacje też. Fotele się sprawdziły. Uszkodzone fotele zamieniłem na takie same. 👍️