Krzesło biurowe bardzo fajne i solidne, łatwo je złożyć, spełniło nasze oczekiwania. Zostało nam wydane w oddzielnych częściach do montażu, szkoda tylko, że bez podłokietników. To było stresujące. Na szczęście po tygodniu Agata Meble uznała swoje przeoczenie, jednak ponownie musieliśmy przyjechać do magazynu i stracić na odbiór osobisty dodatkowe półtorej godziny. Nie usłyszeliśmy choćby słowa "przepraszamy", nie mówiąc już o jakimś bonusie w przeprosiny, albo rabacie na następne zakupy. Ogólnie krzesło bardzo na plus. Agata Meble jednak nie do końca.