Produktu finalnie nie dostałem , chaos, zasłanianie się procedurami która nie działają , arogancja infolinii to wszystko okazało się prawdą niestety reklamy mnie zmyliły zacząłem czytać dopiero jak zaczęły się komplikacje i odbijanie piłeczki na infolinii . Powinien zainwestować w załogę , procedury i system pozwalający organizować pracę i określić realizację zamówienia z dostawą przed zapłaceniem , oszczędzi to wielu irytacji i takich komentarzy , osobiście odradzam zakupy chyba że ktoś ma cierpliwość, czas i akceptuje chaos