Szafka jest bardzo ładna, ale złożenie jej to nie jest fajna i prosta rzecz, w niektórych miejscach brakowało otworów, trzeba było wiercić, uchwyt do drzwi ze skaza dostałam itp. Efekt końcowy może i jest ok, ale drugi raz nie zdecydowałabym się na jej zakup