Negatywna ocena, ponieważ minęły 3 tygodnie, a moje zamówienie jeszcze nie dotarło. Kontakt ze sklepem zasługuje na osobną jedną gwiazdkę - wiadomości bez odpowiedzi, telefony, w których obiecywane są interwencje, ale nic się nie dzieje. Najgorszy sklep, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Odradzam zakupy.