Szafka wygląda ładnie, jak i reszta kompletu. Minusem są zdecydowanie instrukcja złożenia mebla (mniej więcej tak: punkt 1 - wkręć śrubki, punkt 2 - złóż szafkę), brak nawiertow w niektórych miejscach (np. na uchwyt szuflady lub w dekoracyjnych listwach po bokach), średniej jakości sklejka. W tej cenie (mowa o całym zestawie, nie tylko o szafce nocnej) można kupić lepsze meble, których składanie jest przyjemne i odbywa się bez użycia wulgaryzmów.