Meble są bardzo ładne, szybko się je składało i prezentują się bardzo dobrze. Zabrałam jedną gwiazdkę, ponieważ szafka pod telewizor (niska, długa) nie ma pleców za półkami na środku i po podłączeniu sprzętów widać wszystkie kable! Jest to w moim odczuciu nieestetyczne i producent mógł to przewidzieć i zrobić tam kawałek tzw. "pleców", chociażby z cienkiej płyty.👍️